• benchmark.pl
 • Gry
 • Space Junkies - VR-owa strzelanka Ubisoftu - z marcową datą premiery
Gry

Space Junkies - VR-owa strzelanka Ubisoftu - z marcową datą premiery

przeczytasz w 1 min.

Space Junkies to jedna z najlepiej zapowiadających się gier VR na horyzoncie. Wiemy już, kiedy dokładnie ta dynamiczna strzelanka studia Ubisoft Montpellier ujrzy światło dzienne.

Bywało różnie, ale dziś już można stanowczo stwierdzić, że istnieją dobre gry na PlayStation VR i inne gogle rzeczywistości wirtualnej, a do tego jest ich coraz więcej. Jedną z najciekawszych produkcji, które nadciągną w niedalekiej przyszłości, jest Space Junkies – dynamiczna strzelanina Ubisoftu. Dowiedzieliśmy się wreszcie, kiedy dokładnie odbędzie się jej premiera (której nie możemy się doczekać już od wielu miesięcy).

Space Junkies to strzelanka VR...

Space Junkies zadebiutuje na rynku już 26 marca. Szansę na postrzelanie się otrzymają tego dnia posiadacze gogli PlayStation VR, Oculus Rift (+ Touch), HTC Vive oraz Windows Mixed Reality. Dodajmy, że na kolejnych platformach powoli startuje przedsprzedaż.

Space Junkies screen

Najnowsza gra studia Ubisoft Montpellier to mikrograwitacyjna strzelanka zręcznościowa dla wielu graczy. Ci ostatni po założeniu gogli trafiają na kosmiczne areny (będzie ich sześć) o różnorakiej charakterystyce, gdzie będą mogli wykorzystać rozmaite typy broni: od klasycznych karabinów, przez miecze, po tarcze energetyczne, w oczywistym celu: eliminacji wrogów.

„Każda walka będzie inna, a gracze będą musieli popisać się zdolnościami szybkiego myślenia i refleksem, aby uniknąć śmierci, nadlatującej szybko i ze wszystkich kierunków” – zapewniają twórcy, którzy zapowiedzieli też, że planują intensywny rozwój tego tytułu po premierze. 

Space Junkies – trailer zapowiadający premierę gry:

I jak? Czekacie na ten tytuł czy też niekoniecznie?

Źródło: Ubisoft

Komentarze

2
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  HomeAudio
  0
  Osobiście nie jestem fanem strzelanek multiplayerowych - ale ta zapowiada się całkiem sensownie. Pożyjemy, zobaczymy...

  Na plus że w końcu ktoś na benchamrk.pl był w stanie napisać że: "...istnieją dobre gry na PlayStation VR i inne gogle rzeczywistości wirtualnej..."
  • avatar
   Michał 06
   0
   Ubi-kacja się popisała jak bethesda