Konsole do gier

Microsoft przygotował dwie limitowane edycje Xbox Series X. Twoje dziecko je pokocha

przeczytasz w 1 min.

Wprawdzie design Xbox Series X jest oceniany raczej pozytywnie, ale producent dość systematycznie pokazuje limitowane edycje. Te najnowsze powinny spodobać się przede wszystkimi najmłodszym graczom.

Xbox Series X SpongeBob SquarePants i Xbox Series X Leonardo

Przygotowane propozycje mają związek z Nickelodeon, co już samo w sobie może sugerować grono docelowych odbiorców. Rzut oka na design rozwiewa natomiast wszelkie wątpliwości. Konsola została ozdobiona wizerunkami dość dobrze znanych postaci, bo za takie uchodzą przecież SpongeBob Kanciastoporty i Leonardo z Teenage Mutant Ninja Turtles.

W obydwu przypadkach mowa o zmianach dotyczących naniesionych motywów i kolorów, samych kształtów konsoli nie zmieniano, oczywiście dopasowano do tego również kontrolery. W przypadku Xbox Series X Leonardo nie zabrakło też nawiązania do najpyszniejszego posiłku na świecie - pizzy.

Nietypowe Xbox Series X do wygrania

Zainteresowanie omawianymi propozycjami jest spore. Być może w sporej mierze dzięki temu, że można zdobyć je za darmo. Potrzebne będzie do tego konto w serwisie Twitter, bo właśnie tam trwa konkurs, oraz masa szczęścia. Zabawa trwa do 24 października.

Skąd pomysł na takie edycje Xbox Series X?

Microsoft przyznaje, że chce w ten sposób celebrować premierę gry Nickelodeon All-Star Brawl. Tematycznie pasuje idealnie, bo to bijatyka pozwalająca wcielać się w postacie z uniwersum Nickelodeon, ze światów takich serii jak SpongeBob Kanciastoporty, Teenage Mutant Ninja Turtles, Harmidom, Hej Arnold!, Aaahh!!! Prawdziwe potwory czy Danny Phantom.

Źródło: Xbox

Komentarze

5
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  blamek
  11
  przy obecnych problemach z dostępnością każda edycja jest limitowana :P
  • avatar
   MrPaulo
   3
   Świetne są!
   • avatar
    piomiq
    -1
    Nie powinno się promować grania wśród dzieci. Niech lepiej się ruszają na powietrzu, biegają, grają w piłkę itp, a nie przesiadują na kanapie przed ekranem. Potem powyrastają na inwalidów, którzy dostają zadyszki po wejście po schodach.....
    • avatar
     gromzjasnegonieba
     -1
     Nie widze tu nic co takie kosole wyrozniloby od tych ulepszonych winylowymi naklejkami z ebay.
     • avatar
      q3aki
      0
      z gąbką sam bym chetnie przytulil :)