Internet

Spotify Premium - 3 miesiące za 99 groszy

przeczytasz w 1 min.

Wystartowała świetna promocja dla osób, które chcą sprawdzić, czy usługa Spotify Premium jest warta wydawania pieniędzy.

Jeżeli do tej pory wciąż nie skorzystaliście z oferty Spotify Premium, ale nie dlatego, że nie chcieliście, tylko czekaliście, aż pojawi się jakaś ciekawa promocja to… właśnie się doczekaliście.

Chcąc zachęcić niezdecydowanych do wypróbowania usługi Spotify Premium, szwedzka firma raz jeszcze uruchomiła promocję, dzięki której możemy kupić 3-miesięczny abonament za symboliczne 99 groszy. 

Po upływie 3 miesięcy wysokość abonamentu to 19,99 zł za każdy miesiąc. Oczywiście jeśli nie będziecie zainteresowani takim rozwiązaniem, możecie w każdej chwili zrezygnować z subskrypcji Premium.

Jeżeli chcecie sprawdzić Spotify Premium na 3 miesiące za złotówkę bez grosza, odwiedźcie stronę promocyjną. Macie miesiąc, by się zdecydować – oferta kończy się 27 czerwca bieżącego roku.

Oczywiście z oferty tej skorzystać mogą wyłącznie nowi użytkownicy. Jeżeli kiedykolwiek korzystaliście już ze Spotify Premium (na przykład w ramach innej tego typu akcji), to promocja nie jest dla was.

Dodajmy, że Spotify Premium to możliwość nieograniczonego słuchania muzyki bez reklam z bazy, w której znajduje się ponad 30 milionów utworów reprezentujących różnorakie gatunki.

Źródło: Spotify

Komentarze

5
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  AndreoKomp
  3
  Chętnie bym skorzystał z tej promocji, ale mam pytanie do osób obeznanych w temacie. Jak wygląda sprawa kontrowersyjnego regulaminu Spotify? Firma zmieniła go czy pozostał w niezmienionej formie, a sprawa po prostu ucichła i teraz każdy godzi się na ich warunki jak by nigdy nic?
  • avatar
   Mizuiro
   -1
   Google Play Music daje 4 miesiące za darmo.

   Witaj!

   Niedługo wyłaczymy stare logowanie.
   Logowanie będzie możliwe tylko przez 1Login.

   Połącz konto już teraz.

   Zaloguj przez 1Login