Internet

Kup Spotify Premium na rok - zaoszczędź 40 złotych

przeczytasz w 1 min.

Szwedzi nas ostatnio rozpieszczają. Właśnie wystartowali z kolejną ciekawą promocją – tym razem dla wiernych użytkowników Spotify.

Jeśli dotąd nie korzystaliście z usługi Spotify w wersji Premium, możecie testować ją przez trzy miesiące za 99 groszy. Jeżeli jednak znacie jej możliwości i planujecie korzystać z niej przez dłuższy czas, nowa promocja może was zainteresować.

Osoby, które do końca tego roku zdecydują się na wykupienie rocznego abonamentu Spotify Premium, będą mogły zaoszczędzić ponad 40 złotych. Standardowo za miesiąc płaci się bowiem 19,99 zł, a teraz rok dostępu kosztuje tylko 199 złotych. 

Jedyne ograniczenia są takie, że trzeba opłacić go z góry i że oferta nie dotyczy abonentów planu rodzinnego. W razie jakichkolwiek wątpliwości proponujemy zapoznać się z regulaminem promocji Yearly.

Z innych newsów na temat Spotify warto jeszcze wspomnieć, że twórcy rozwijają swoją „uniwersalną aplikację” na Windows 10. W ramach ostatniej aktualizacji pojawił się animowany kafelek (niestety jego funkcjonalność jest na razie mocno ograniczona). 

Źródło: Spotify

Komentarze

31
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  kokosnh
  6
  nie zaoszczędź 40zł, tylko wydaj 199 złotych :D ach te święta.
  • avatar
   Vergras
   1
   Zostań studentem i oszczędź ponad 79 zł :D
   • avatar
    krzychopata
    -11
    Nie! Zostaje przy tradycyjnych płytach CD!!! MP3 to szajs dla Januszów cebulaków!!!
    • avatar
     Konto usunięte
     0
     Jeszcze kilka lat temu dałbym 100 zł miesięcznie za taką usługę. Nie sądziłem, że doczekam takich cen. Brawo SPOTIFY.
     • avatar
      klosz007
      0
      Próbowałem skorzystać z tej promocji (dostałem także indywidualne zaproszenie do skorzystania z niej na prywatny mail) ale po kliknięciu w link (czy ten z maila czy ten tutaj) dostaję komunikat że mi ta zniżka/promocja nie przysługuje i mogę ew. przejść na plan rodzinny.