Mobile

Spotify trafi na SmartWatche z Android Wear

przeczytasz w 1 min.

Dzięki dedykowanej aplikacji użytkownicy będą mogli odtwarzać ulubioną muzykę bez konieczności wyciągania smartfona z kieszeni.

Spotify Android Wear

SmartWatch cały czas nie jest może najbardziej pożądanym gadżetem, ale liczba tego typu urządzeń dostępnych na rynku systematycznie wzrasta, tak samo zresztą jak ich funkcjonalność. Wkrótce otrzymamy kolejny dowód takiego stanu rzeczy, który zadowolić powinien zwłaszcza miłośników muzyki.

Twórcy Spotify poinformowali bowiem, że ta bardzo popularna aplikacji zawita na inteligentne zegarki pracujące pod kontrolą systemu Android Wear. Użytkownicy będą mogli zatem cieszyć się zdecydowanie większymi możliwościami, które na obecną chwilę ograniczają się tak naprawdę do zmiany odtwarzanego na smartfonie utworu (poprzedni/następny) czy regulację głośności.

Dzięki dedykowanej aplikacji Spotify użytkownicy otrzymają szansę na odtwarzanie ulubionej muzyki bez konieczności wyciągania smartfona z kieszeni. Aplikacja pozwoli na słuchanie ulubionych, wybranych utworów z sekcji Twoja Muzyka lub wyszukiwanie nowości dzięki opcji Przeglądaj.

Spotify w wersji Android Wear pojawi się już w czerwcu. Wtedy też poznać powinniśmy wszystkie oferowane przez nią funkcje.

Źródło: spotify

Komentarze

5
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  0
  Mnie to do zakupu takiej zabawki nie przekona, ale może komuś się ta apka przyda. Zawsze to jakieś większe możliwości niż tylko podglądanie tego co robi smartfon.
  • avatar
   head_charge
   0
   biegne do sklepu. już casio wywaliłem do kosza bo po trzech latach dalej nie woła o zmianę bateri. Śmiechem na sali są lalki noszące zegarki codziennie wyciągające smartfona by godzine sprawdzic
   • avatar
    Kenjiro
    0
    Mnie interesuje bardziej na ile taka aplikacja szybciej opróżnia baterię, czy może się okazać, że "zegarek" zamiast działać 16 godzin, będzie tylko 8.
    • avatar
     R2rr0
     0
     Prawda jest taka, że przeszkodą w popularyzacji SmartWatchy są wysokie ceny, a nie ich możliwości.