Gry

Sprawdziliście już Shadow Warrior 2: Bounty Hunt Part 1?

przeczytasz w 1 min.

Warto przypomnieć sobie o ostatniej produkcji studia Flying Wild Hog.

Shadow Warrior 2 nie było może najgoręcej wyczekiwaną grą, ale okazało się naprawdę wciągającą strzelanką. A jeśli nawet na dłużą metę komuś się znudziło, teraz warto do zabawy powrócić.

Ostatnio zadebiutował bowiem dodatek Bounty Hunt Part 1. Jest on darmowy, a zatem na wstępie zyskuje dużego plusa. Co więcej, chociaż nie trzeba za niego płacić mamy tu do czynienia z naprawdę obszerną zawartością. Bounty Hunt Part 1 przynosi między innymi 14 dodatkowych misji, 2 nowe bronie czy kolejne zdolności bohatera.


Dodatek dostępny jest już od kilku dni, ale wspominamy o Shadow Warrior 2 nie tylko z jego powodu. Gra cały czas oferowana jest tylko na PC, ale twórcy od samego początku obiecywali również wersje na konsole Xbox One i PlayStation 4. Teraz informują, iż premiery spodziewać możemy się wiosną. Przygotowany zostanie pakiet zawierający wydane już dodatki i aktualizacje.

Źródło: DevolverDigital, DualShockers

Komentarze

2
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  PCmastah
  2
  Jaki debil :D. Gra to kontynuacja serii stricte PC-towej xD SW1 to klasyka engine Build ale skąd masz to wiedzieć stulejarzu.

  Gra tak konsolowa jak konsolowy jest DOOM
  • avatar
   kronic
   0
   To samodzielny dodatek czy potrzebna podstawa?