Aparaty cyfrowe

Spróbuj swoich sił w konkursie National Geographic

przeczytasz w 1 min.

National Geographic Polska, wraz z firmą Panasonic, ogłosiły, że po raz drugi z kolei Wielki Konkurs Fotograficzny National Geographic będzie organizowany za pośrednictwem portalu miłośników fotografii lumisfera.pl.

Wielki Konkurs Fotograficzny National Geographic, który w Polsce doczekał się swojej szóstej edycji na stałe zagościł w internecie. Tak jak w zeszłym roku udział w konkursie będzie można zgłosić za pośrednictwem serwisu społecznościowego lumisfera.pl.

Od 1 czerwca 2010 r. zarówno profesjonalni fotograficy, jak i amatorzy, będą mogli zgłaszać prace do konkursu rejestrując się na stronie www.lumisfera.pl i dodając w portalu swoje zdjęcie, wraz z jego tytułem, opisem, miejscem i datą wykonania. W kategorii „Pejzaż Polski” każda z dodanych prac będzie oceniana również przez użytkowników Lumisfery.

- Ubiegłoroczne udostępnienie strony lumisfera.pl do konkursu organizowanego przez magazyn National Geographic Polska było dużym sukcesem. Przeniesienie konkursu do internetu ułatwiło użytkownikom proces udziału w konkursie jednocześnie przyczyniając się do popularyzacji hobby jakim jest fotografia” – mówi Radek Jaworski, PR Manager Panasonic Polska Podobnie jak w zeszłym roku uczestnicy zgłaszający prace w kategorii „Pejzaż Polski” będą mogli na bieżąco śledzić wyniki konkurujących ze sobą prac, które zostaną ocenione przez innych użytkowników lumisfery, a następnie przez jury konkursu.

W aktualnej edycji konkursu fotograficy mogą współzawodniczyć w kategoriach tematycznych National Geographic Polska oraz kategorii Panasonic - „Pejzaż Polski”.

Ocena zdjęć zgłoszonych do kategorii Panasonic „Pejzaż polski” zostanie dokonana przez jury, które obok jakości, oryginalności i kreatywności wykonanych prac, weźmie pod uwagę wyniki głosowania użytkowników serwisu lumisfera.pl.

Regulamin konkursu dostępny będzie wkrótce w siedzibie organizatora, na stronie internetowej www.national-geographic.pl oraz na www.lumisfera.pl.

Źródło: National Geographic Polska, Panasonic

Komentarze

0
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

    Nie dodano jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!