Gry

Overwatch ma już 20 milionów graczy

przeczytasz w 1 min.

Wygląda na to, że Overwatch zapisane zostanie na konto sukcesów studia Blizzard.

Blizzard zazwyczaj dobrze wie co robi i w co inwestuje. Chociaż przed premierą Overwatch pojawiały się głosy zwątpienia, tytuł ten radzi sobie naprawdę dobrze.

Inaczej nie wypada interpretować ostatnich informacji ujawnionych przez producenta. Okazuje się, że Overwatch może pochwalić się już 20 milionami graczy.

„Już od pierwszych zapowiedzi można się było domyślać, że Overwatch odniesie ogromny sukces. Niektórzy wątpili, że cokolwiek jest w stanie namieszać na rynku, zdominowanym przez kilka czołowych tytułów. Historia OW pokazała, że zawsze jest miejsce na coś nowego, świeżego. Przez chwilę nawet Overwatch był popularniejszy niż samo League of Legends. Niedawno cieszyliśmy się także z tytułu najchętniej oglądanej gry na Twitch.tv, wydanej w 2016 roku. Dzisiaj świętujemy przekroczenie progu 20 milionów graczy!”

Można przypuszczać, że na tym nie koniec. Będąc przy Overwatch wypada też wspomnieć, że w grze rozpoczyna się już świętowanie Halloween.

„Strach przed przyszłością obleciał wszystkich bohaterów, dlatego przez następne trzy tygodnie będziemy świętować ten najstraszniejszy czas w roku w stylu typowym dla Overwatch – podczas zupełnie nowego wydarzenia sezonowego! Przemierzajcie nawiedzone ulice Hollywood, poszerzajcie swoje kolekcje o halloweenowe łupy i poznajcie mrożącą krew w żyłach opowieść w pierwszej w historii bójce kooperacyjnej. Oto Zemsta dr. Złomensteina!”


Źródło: Overwatch PL

Komentarze

8
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  3
  Event żywcem zerżnięty z eventów od lat znanych z Team Fortress, spoko ;)
  • avatar
   rlistek
   0
   Nie dziwi mnie to. Zdecydowanie najlepsza gra sieciowa ostatnich lat!
   • avatar
    Rebelmind
    0
    "Będąc przy Overwatch wypada też wspomnieć, że w grze rozpoczyna się już świętowanie Halloween"

    "Przemierzajcie nawiedzone ulice Hollywood, poszerzajcie swoje kolekcje o halloweenowe łupy i poznajcie mrożącą krew w żyłach opowieść w pierwszej w historii bójce kooperacyjnej."

    Tu się pojawia nowy tryb z okazji Hellloooweeed, a w Diablo nie mogą dać nawet community buffa do expa / dropu / odłamków czy matsów". I pomyśleć, że zamiast do prac nad Diablo Blizzard posyła ludzi do tego czegoś.... Porażka :(
    • avatar
     larson
     0
     Ile