• benchmark.pl
  • Gry
  • Śródziemie: Cień Mordoru z nowymi misjami w DLC Król Polowania
Gry

Śródziemie: Cień Mordoru z nowymi misjami w DLC Król Polowania

przeczytasz w 1 min.

Najnowsze rozszerzenie do gry Śródziemie: Cień Mordoru to przede wszystkim świeżutki zestaw misji fabularnych

Śródziemie: Cień Mordoru Król Polowania

Śródziemie: Cień Mordoru to jedna z najlepiej ocenianych gier mijającego roku. Można chyba zatem zaryzykować stwierdzenie, że tytuł ten zdołał zyskać sobie pokaźne grono fanów. Jeśli jesteś jednym z nich, to musisz wiedzieć, że na rynku oficjalnie zadebiutowało rozszerzenie zatytułowane Król Polowania. 

Najnowsze rozszerzenie do gry Śródziemie: Cień Mordoru to przede wszystkim świeżutki zestaw misji fabularnych. Poznajemy w nich opowieści krasnoludzkiego łowcy imieniem Torvin, który wraz z Talionem zmaga się ze sługusami Saurona. Do tego dochodzą nowe potwory, epickie runy oraz skórki. Całości dopełnia Test Dziczy – walcząc z Władcami Bestii będziemy mogli umieszczać zdobycze w rankingach.

„W Królu Polowania, Sauron wysyła zabójczych Władców Bestii by wybić potwory w Mordorze. Talion dołącza do Torvina, Krasnoludzkiego Łowcy, i wykorzystuje swoją zdolność Dominacji, by zwrócić nowe bestie przeciwko Władcom, udowadniając tym samym, że Mordoru nie można ujarzmić” – czytamy w zapowiedzi.

Rozszerzenie Król Polowania dostępne jest do kupienia oraz do pobrania za darmo dla posiadaczy przepustki sezonowej – na platformach PC, Xbox OnePS4. A to już promujący je zwiastun:

Źródło: Cenega, ShadowofMordor

Komentarze

1
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    Konto usunięte
    0
    gra jest super i wszystko fajnie ale cena mogła by być atrakcyjniejsza (przynajmniej na konsole) bo aż tak dużo innowacji to ten dodatek nie wprowadza...ot kilka misji i zmienionych skórek dla bestii.