Gry komputerowe

Darmowy tydzień ze Star Citizen

przeczytasz w 1 min.

Przez cały najbliższy tydzień wszyscy chętni mogą grać w Star Citizen za darmo. To prezent z okazji udostępnienia wersji Alpha 2.1.2.

Star Citizen

Wiemy już, że Star Citizen nie będzie tanią grą. Pozostaje jednak pytanie, czy będzie grą wartą swojej ceny. Na odpowiedź najpewniej będziemy musieli jeszcze trochę poczekać, ale pierwsze zdanie wszyscy chętni będą mogli wyrobić sobie już za chwilę. 

Przez cały najbliższy tydzień wszyscy chętni mogą grać w Star Citizen za darmo. Wystarczy, że się zarejestrujecie na oficjalnej stronie RobertsSpaceIndustries (o, tutaj) i automatycznie otrzymacie dostęp do gry w wersji Alpha 2.1.2.

Star Citizen Alpha 2.1.2 to najnowsza wersja. Zawiera ona wiele stacji kosmicznych i środowisk, moduł Arena Commander, strefę lądowania ArcCorp. oraz sporo misji.

Gracze biorący udział w akcji będą mogli przemierzać galaktykę Star Citizen trzema statkami – myśliwcem Hornet F7C, starterem Aurora LN oraz myśliwcem przechwytującym Mustang Delta.

Ktoś chętny?

Źródło: VG247, RobertsSpaceIndustries

Komentarze

18
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Dudi4Fr
  5
  Cudownie, zobaczymy jak to wygląda w obecnym stanie.
  • avatar
   danio1611
   3
   Ktoś może już grał i jest wstanie porównać do Elite:Dangerous? :)
   • avatar
    iro666
    2
    Właśnie przetestowałem udostępnioną za darmo wersje. Totalna porażka, bug na bugu, zero zawartości, technicznie bardzo słabo. Nie wiem jak oni w ten sposób chcą zachęcić graczy do zakupu. Mnie skutecznie odstraszyli. Może za kilka lat, jak im się w końcu uda z tego zrobić grę. Obecnie to wygląda na demo technologiczne z ładnymi widoczkami.
    • avatar
     Pavilon
     2
     27
     • avatar
      Konto usunięte
      -1
      30,5GB na dysku zajmuje. Jest nudna jak flaki z olejem.
      • avatar
       Konto usunięte
       -1
       czy poza łażeniem tam i spowrotem i oglądaniem grafiki da sie coś tam innego robić? bo jak narazie nic więcej mi się nie udało, poza tym same bugi
       • avatar
        RexRX
        0
        Cudownie, gdybym wiedział że będzie znowu dostęp to bym gry nie usuwał z kompa a tak nie chce mi się pobierać po raz kolejny
        • avatar
         Vaclav
         0
         Ile GB trzeba pobrać?