Gry komputerowe

Star Citizen - do końca miesiąca gramy za darmo

przeczytasz w 1 min.

Ekipa Cloud Imperium Games chce udowodnić niedowiarkom, że Star Citizen powstaje i nabiera kształtów.

Star Citizen powstaje i końca nie widać. Część osób mogła już więc zwątpić w ten projekt. Twórcy zapewniają jednak, że pracują w pocie czoła nad grą, a przedłużający się proces pokazuje tylko to, jak ogromne będzie gotowe uniwersum. Aby udowodnić, że nie są to słowa bez pokrycia, postanowili umożliwić wszystkim chętnym sprawdzenie gry w obecnym stadium za darmo.

Wydarzenie nosi tytuł Fall 2016 Free Fly, a jego cel jest jasny: udowodnić niedowiarkom, że Star Citizen powstaje i nabiera kształtów. Wszyscy chętni mogą aż do 30 października grać w wersję alfa tego kosmicznego symulatora za darmo. Jak to zrobić?

Przede wszystkim należy udać się na oficjalną stronę akcji. Następnie trzeba założyć konto w Star Citizen i wykorzystać kod promocyjny „FALL2016”, który upoważnia do pobrania i grania w czasie akcji. Dla każdego gracza przewidziano darmowy statek F7C-M Super Hornet (to ten na grafice otwierającej tego newsa). 

Na koniec przypomnijmy sobie ostatnią prezentację gry Star Citizen:

Źródło: PC Gamer, Star Citizen

Komentarze

36
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  tazik21
  4
  tylko że jak widzę rejestracje w star citizen to się odechciewa.
  • avatar
   Vaclav
   3
   Ile waży ta alfa?
   • avatar
    ghasz
    1
    AVG krzyczy że to zagrożenie. Ja podziękuję, problem z atywirusami jest od 2 lat i nie umieją go rozwiązać - to dobrze nie świadczy.
    • avatar
     mesjan
     1
     Logowanie się na ich stronie to jakaś choroszcz
     • avatar
      sabaru
      0
      Jak tą grę z stamtąd pobrać bo nie umie.
      • avatar
       Ziental
       -23
       Ta gra to oszustwo. Pobrałem i nie działa. Na moim co prawda już nie najnowszym, ale wciąż jeszcze dobrym sprzęcie nie chce się odpalić, tylko czarne okno i nic. Mam Geforge GTX 280, Intel Celeron 1.8 Dual Core pokręcony do 2.6 GHz i 4GB RAM DDR 2(prawie 3). Wstyd, żeby na takim sprzęcie gra nie poszła. Powinno chodzić na wysokich detalach. CiG, naprawdę?