Gry

Star Wars: Battlefront II nadciąga

przeczytasz w 1 min.

W połowie kwietnia poznać powinniśmy pierwsze konkrety.

Nie będzie chyba przekłamaniem stwierdzenie, iż opinie graczy co do Star Wars: Battlefront są dość podzielone. Niektórzy liczyli tu chyba na nieco więcej, ale już od pewnego czasu pewne jest, że gra doczeka się kontynuacji. Wkrótce będziemy wiedzieć na ten temat zdecydowanie więcej.

EA poinformowało w krótkim komunikacie, iż zainteresowani omawianym uniwersum śledzić powinni konwent Star Wars Celebration. W szczególności panel „The Galaxywide Premiere of Star Wars Battlefront II”, którego nazwa zdaje się wyjaśniać wszystko. Doczekamy się na nim zapowiedzi oraz pierwszej prezentacji Star Wars: Battlefront II.

Wydarzenie odbędzie się 15 kwietnia o godzinie 2:30 rano czasu polskiego. Dla zainteresowanych szykowana jest transmisja na żywo, mniej wytrwali od rana zapoznawać będą mogli się z informacjami i zwiastunem, a być może także krótkimi urywkami z rozgrywki.

Jeśli chodzi o wcześniejsze przecieki, wprawdzie nieco się ich pojawiało, ale nie były szczególnie konkretne. Ponownie oczekiwać należy strzelanki kładącej nacisk na zmagania w sieci, aczkolwiek zanosi się na to, że pojawi się też kampania.

Źródło: EA

Komentarze

6
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Pardek
  3
  Jeżeli będzie więcej zawartości niż na początku w tym ostatnim Battlefroncie (proszę dajcie bitwę na Kashyyyk i mapę Kamino) i dobra kampania singlowa to wtedy mówię papa BF1.
  • avatar
   SirMichael
   2
   jakby dali kampanię SP z prawdziwego zdarzenia to bym kupił 2 bo jedynka baaardzo szybko się znudziła.
   • avatar
    Snake73
    2
    Ciekawe czy miecz świetlny dalej będzie uderzał jak kij a nie urządzenie tnące?

    Witaj!

    Niedługo wyłaczymy stare logowanie.
    Logowanie będzie możliwe tylko przez 1Login.

    Połącz konto już teraz.

    Zaloguj przez 1Login