Gry

Na tak dużym ekranie okazję miało zagrać niewielu. Świetna akcja dla fanów Star Wars

przeczytasz w 1 min.

Dziś opowiemy wam o pięciu szczęściarzach. Tak, „szczęściarzach” to dobre określenie. Zaraz przed Wigilią, jak wielu, wybrali się do kina na film Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie, ale na sali czekała na nich niespodzianka…

W wybranych kinach Cinema City w Warszawie, Łodzi i Poznaniu, zanim rozpoczął się film Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie, głos zabrał Mistrz Yoda. Wskazał jedną osobę z widowni i zachęcił ją do sięgnięcia pod fotel. Odnajdywała tam pada do konsoli Xbox, z którego chwilę później mogła zrobić użytek, grając w Star Wars Jedi: Upadły Zakon na olbrzymim, kinowym ekranie.

Piątka graczy, którzy będą mogli tę historię opowiadać przez wiele lat, wyszła z kin z uśmiechami na ustach ...i prezentami w dłoniach. Otrzymała bowiem od Szturmowców konsolę Xbox One S i grę Star Wars Jedi: Upadły Zakon. Zobaczcie jak to było, na filmie od Xbox Polska:

Taki marketing może się podobać – zresztą tak samo jak gra Star Wars Jedi: Upadły Zakon, której przyznaliśmy 4,5 gwiazdki w naszej pięciogwiazdkowej skali, chwaląc między innymi oryginalną rozgrywkę, klimatyczne lokalizacje, ciekawą fabułę, przyzwoity system walki i przemyślane zagadki. 

Dodajmy jeszcze tylko, że gra Star Wars Jedi: Upadły Zakon jest dostępna na Xbox One, PlayStation 4 i PC.

Źródło: EA, Xbox Polska

Zobacz również te newsy o grach:

Komentarze

4
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  venom32
  5
  i na pewno szczęściarze nie są znajomymi pracowników kina, którzy byli wtajemniczeni w akcję.
  • avatar
   Torrentowy Pirat
   -5
   Żeby ten ekran miał jeszcze z 16k, a jeszcze lepiej, żeby gry prezentowały poziom graficzny godny takiego ekranu, rozdzielczości.

   Jedyne spore wrażenie co tam mogło robić, to dźwięk z kinowego nagłośnienia.
   • avatar
    Adrianwo
    0
    Tylko, dlaczego w Polsce nie ma W OGÓLE kina z salą Dolby Cinema?? My jesteśmy na tyle bogaci, że na to MUSIMY w końcu sobie pozwolić. Również na dubbingowanie w Dolby Atmos na masową skalę!! Mamy sale IMAX w niektórych Cinema City'ch. Myślę, że firmy z USA prędzej traktują nas jak jakiś bardzo biedny kraj afrykański.