Gry komputerowe

StarCraft: Cartooned - ten sam klasyczny RTS, ale w kreskówkowej oprawie

przeczytasz w 1 min.

StarCraft to kultowa strategia, edycja Remastered to szansa na to, by przeżyć tę przygodę jeszcze raz, a modyfikacja Cartooned pozwala odkryć rozgrywkę na nowo.

Poznajcie StarCraft: Cartoon. Niezwykłą modyfikację, w której wszystkie elementy – każda jednostka i każdy budynek oraz każda mapa i każda misja – tej kultowej strategii czasu rzeczywistego zostały odtworzone w uroczym, kreskówkowym stylu graficznym. Za jej przygotowanie odpowiada Carbot Animations, na którego kanale od dłuższego czasu pojawia się serial animowany StarCrafts.

StarCraft: Cartooned screen

„Obejrzyj w innym świetle epicką kampanię dla jednego gracza, tocz kreskówkowe boje online i pnij się w rankingu wieloosobowym lub dołącz do znajomych w ulubionej grze dowolnej” – czytamy w oficjalnym opisie. Potwierdźmy więc: tak, modyfikacja jest kompatybilna zarówno z trybem jedno-, jak i wieloosobowym. Zresztą cała mechanika rozgrywki jest zupełnie niezmieniona – to ten sam klasyczny RTS, tyle tylko, że w niecodziennej oprawie.

To nie żart ani nic z tych rzeczy. Modyfikacja StarCraft: Cartooned jest już oficjalnie dostępna w sklepie Battle.net – została wyceniona na 9,99 euro. Aby ją sprawdzić, trzeba jednak posiadać jeszcze „podstawkę” w postaci wydanej w 2017 roku odświeżonej wersji gry, czyli StarCraft: Remastered, która we wspomnianym sklepie kosztuje 14,99 euro. Ta z kolei wymaga posiadania oryginalnego StarCrafta, ale go już zdobędziemy za darmo.

Źródło: Blizzard, Monday

Warto zobaczyć również:

Komentarze

4
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  meredirh
  1
  Wiem, że marudzenie tutaj nic nie da, ale... Activision pos... dostało biegunki już chyba, powoli robi się równie chciwe co EA. 10 euro za moda, w sumie reskina, do gry za 15 euro?
  • avatar
   awesome1337
   0
   instabuy lol
   • avatar
    musslik
    0
    no nie...
    • avatar
     gizmo84
     0
     No nie, nie, nie i jeszcze raz nie.