Gry na konsole

State of Play z nieoficjalną listą gier (aktualizacja)

przeczytasz w 2 min.

Nadchodzące State of Play może okazać się niezwykle atrakcyjnym pokazem. Może, ale nie musi. W sieci pojawiły się zakulisowe doniesienia na temat potencjalnej listy gier.

Aktualizacja

Sony potwierdza State of Play. W najbliższą środę (31 stycznia) o godzinie 23:00 odbędzie się trwający 40 minut pokaz. Zobaczymy ponad 15 gier, w tym Stellar Blade, Rise of the Ronin. Innych tytułów nie potwierdzono. Transmisja na żywo odbędzie się na oficjalnym kanale PlayStation na YouTube, Twitch lub TikTok.

Nie ma złudzeń, że najlepsze gry 2024 potrzebują hucznych prezentacji. Co szykuje japońska korporacja? Jeśli Sony faktycznie chce zaprezentować te gry, które pojawiły się w najnowszej plotce, to szykuje się arcyciekawe widowisko, w którym podobno nie zabraknie polskiego akcentu.

State of Play rozbije bank? Nieoficjalna lista gier

Rzekome niuanse State of Play zostały ujawnione w serwisie X przez współzałożyciela Xbox Era. Opublikowana wiadomość jest o tyle ciekawa, że nie podano wprost, o jakie gry chodzi, niemniej ten “szyfr” zawiera łatwe do odczytania aluzje.

Tak więc internauci rozszyfrowali komunikat; wynika z niego, że na nowym State of Play - które odbędzie się w okolicach 31 stycznia -  zobaczymy następujące tytuły:

  • Rise of the Ronin
  • Death Stranding 2
  • Final Fantasy 7 Rebirth
  • Sonic Generations Remaster
  • Silent Hill 2 Remake
  • Until Dawn
  • Nowa gra z serii Metro
  • Judas

Czy to nie jest zbyt piękne?

W przypadku Until Dawn jest kilka opcji: może chodzi o zapowiedź filmowej adaptacji? A może gra otrzyma remaster? Ewentualnie poznamy datę premiery portu PC? To są rzecz jasna czyste spekulacje.

W przypadku nowej gry z serii Metro wszystko zaczyna układać się w logiczną całość. Poprzedni przeciek od Toma Hendersona podkreślał, że nowe Metro trafi na rynek w 2024 r., więc w takich okolicznościach powinniśmy spodziewać się oficjalnej prezentacji.

W nieoficjalnym zestawieniu mamy praktycznie same hity. To wygląda niepokojąco pięknie. Polskim akcentem ma być Silent Hill 2 Remake od Bloober Team. Może w końcu poznamy oficjalną datę premiery.

Źródło: X

Komentarze

0
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

    Nie dodano jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!