Gry komputerowe

Klimatyczne RPG akcji za darmo na Steamie - zdobądź Stories: The Path of Destinies

przeczytasz w 1 min.

I znów możecie powiększyć swoje steamowe zbiory, nie wydając ani grosza. Tym razem za darmo rozdawane są egzemplarze RPG akcji o niecodziennym klimacie – Stories: The Path of Destinies.

Wirtualna księga fantastycznych opowieści, która pozwala graczowi odwiedzić niezwykłą krainę i stoczyć wiele bojów, rozwijając przy okazji bohatera. Tak można krótko opisać Stories: The Path of Destinies – grę, która pod żadnym względem nie jest wybitna, ale pod wieloma względami jest intrygująca. Wspominamy o niej nie bez powodu, bo jeśli się pospieszycie, dodacie ją do swoich steamowych bibliotek zupełnie za darmo.

Już w najbliższy wtorek ekipa Spearhead Games wypuści na rynek swoje najnowsze dzieło zatytułowane Omensight. Właśnie aby podgrzać atmosferę przed tą premierą, zdecydowała się na zafundowanie graczom egzemplarzy swojej poprzedniej gry, czyli Stories: The Path of Destinies. Akcja rozdawnicza skończy się w niedzielę, więc zainteresowani takim prezentem powinni się pospieszyć. Co należy zrobić, by mieć okazję zagrać?

Przede wszystkim trzeba mieć konto na Steamie. Następnie należy udać się na stronę gry Stories: The Path of Destinies i wcisnąć przycisk „Zainstaluj”. Tak dodany tytuł pozostanie wasz dożywotnio. Czy warto w ogóle decydować się na odbiór takiego prezentu? Jeśli to, że jest za darmo, nie jest wystarczającą zachętą, być może przekonujący będzie zwiastun, który umieściliśmy poniżej. Wcześniej jednak jeszcze kilka słów od producenta…

„W grze Stories: The Path of Destinies każdy Twój wybór przenosi Reynardo do innej opowieści. Poczynając od heroicznych przygód w żartobliwym ujęciu, na mrocznych scenach w stylu Lovercrafta kończąc, repertuar gry Stories jest nie tylko zróżnicowany, ale także przesycony akcją. Pamiętaj jednak, że rozstrzygające decyzje Reynardo nie zawsze będą łatwe. Czasem odzyskanie broni zagubionej u początków czasu może oznaczać poświęcenie starego przyjaciela”.

Źródło: Steam

Komentarze

0
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

    Nie dodano jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!