• benchmark.pl
 • Gry
 • 4A Games pracuje nad dwoma grami - jedna z nich to nowa część serii Metro
Gry

4A Games pracuje nad dwoma grami - jedna z nich to nowa część serii Metro

przeczytasz w 1 min.

Odliczamy już godziny do europejskiej premiery Metro: Redux, ale nie oznacza to wcale, że studio 4A Games wybiera się na wakacje.

4A Games studio nowe gry

Odliczamy już godziny do europejskiej premiery Metro: Redux, ale nie oznacza to wcale, że studio 4A Games wybiera się na wakacje. Wręcz przeciwnie, dopiero teraz zabierze się za wytężone prace.

Producent jest na tę chwilę jeszcze dość tajemniczy, ale zdecydował się uchylić rąbka tajemnicy. Dzięki temu dowiedzieliśmy się, że zespół pracuje obecnie nad dwoma grami, z których przynajmniej jedna już teraz wzbudzi zainteresowanie.

Szykuje się bowiem kolejna część serii Metro, której fanów przecież nie brakuje, a która jednocześnie oceniana jest bardzo wysoko. Na zdradzanie szczegółów jest jeszcze za wcześnie, ale z pierwszych zapowiedzi wynika, że za scenariusz odpowiadać będzie Dmitry Gluhovski. To bez wątpienia cieszy, ale z drugiej strony sugeruje się, że mimo tego nowa gra dość mocno obiegać będzie od poprzedniczek i na tę chwilę nikt nie ma pojęcia, co może to oznaczać.

Jeszcze większą zagadką jest drugi projekt. Właściwie wiemy o nim jedynie tyle, że będzie to "kosmiczna strzelanka", która jest jeszcze we wczesnym etapie produkcji.

Bez wątpienia z uwagą śledzić będziemy kolejne doniesienia z obozu 4A Games. Miejmy nadzieję, że wkrótce dowiemy się czegoś więcej.

Źródło: dsogaming

Komentarze

10
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  13
  Shut up and take my money! Ale w zamian chce Metro!
  • avatar
   Dudi4Fr
   3
   Wiecie jak człowieka ucieszyć od samego rana ;)
   A tak serio dajcie nam w koncu Metro z Open World, albo bardziej Open Metro i nawet za dodatkowe stacje w DLC się nie pogniewam.
   • avatar
    Konto usunięte
    2
    Oby wycisneli 7 poty z PC bo silnik to oni mają zacny :) Więc grafika ma być fotorealistyczna ehhh to by było coś.
    • avatar
     Ropasiak
     -9
     Durga produkcja... śmierdzi mi powrotem do korzeni studia GSC ;) Przecież Oblivion Lost na początku nie miał dziać się w Czarnobylu, a w kosmosie. Pewnie fabuła była zbliżona do Codname: Outbrake. No cóż, pożyjemy, zobaczymy :D
     • avatar
      Anonim20
      0
      Pierw to niech oni pod szkolą się w kwestach technicznych wydali Redux i nie można było grać po wywalało do pulpitu podczas intra dopiero po dwóch aktualizacjach naprawili to.
      Wiedzieli jakie jaja były w Metro 2033 i Metro LL to i tak olali sprawę i wydali bubel.
      Taki urok Ukraińskich studiów zawsze dniu premiery skopane gry i trzeba czekać na łatanie ileś czasu by to było jako takie grywalne :)