Gry PlayStation 4

Twórcy Until Dawn uraczą nas w tym roku trzema grami

z dnia 2017-08-31
Wojciech Kulik | Redaktor serwisu benchmark.pl
5 komentarzy Dyskutuj z nami

Hidden Agenda w październiku, The Inpatient w listopadzie i Bravo Team w grudniu. Tak wygląda rozkład jazdy dla Supermassive Games.

Ekipa Supermassive Games jeszcze przed końcem tego roku odda w ręce graczy dwa nowe tytuły, które będą miały pokazać, że rzeczywistość wirtualna naprawdę ma ogromny potencjał, który da się wykorzystać.

Twórcy bardzo udanego Until Dawn już w ubiegłym roku zwrócili się w kierunku rzeczywistości wirtualnej i zaserwowali posiadaczom gogli PlayStation VR dwie gry – całkiem niezłe Until Dawn: Rush of Blood oraz nieco chłodniej przyjęte Tumble VR. W tym roku również pojawią się dwa tytuły.

The Inpatient i Bravo Team pod koniec roku

Najpierw, 21 listopada, użytkownicy gogli VR od Sony będą mogli zagrać w The Inpatient. To horror z akcją na terenie zakładu dla chorych psychicznie z lat 50. XX wieku, którego bohater nie wiem kim jest, a to tylko jeden z wielu jego problemów. 

Dwa tygodnie później, 5 grudnia, na półkach sklepowych zadebiutuje Bravo Team – pierwszoosobowa strzelanina, w której wcielimy się w żołnierza, którego oddział musi bronić kraj przed najeźdźcą. Zagramy w pojedynkę i w trybie kooperacji dla dwóch graczy. 

Dla zainteresowanych mamy jeszcze świeży zwiastun The Inpatient:

...oraz nieco starszy materiał promujący Bravo Team:

Nie tylko rzeczywistość wirtualna

Jeśli zaś jesteście zaniepokojeni tym, że twórcy Until Dawn koncentrują się teraz na grach VR, to spieszymy uspokoić, że jeszcze wcześniej, bo 25 października, w sprzedaży pojawi się nowa gra Supermsasive Games, w której gogle nie będą ptozebne. Będzie to detektywistyczna przygodówka dla wielu graczy zatytułowana Hidden Agenda. To jej zwiastun:

Źródło: PlayStation Blog

marketplace

Komentarze

5
Zaloguj się, żeby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Jak zwykle kastraty only on PS4.. Ale konsolowym cieciom to tylko sie takie naleza.
  Zaloguj się
 • avatar
  Until Down 2 by mi się bardziej widział zrobili to bezbłędnie ;)
 • avatar
  A PECETOWE GIMBY NIGDY TAKIEJ GRAFIKI NIE ZOBACZO BO NIKT NIE ROBI GIER NA GRYBA DLA GIMBÓW HAHAHAHAHAHAHAHAHA.
 • avatar
  Fajnie że sony robi EXy i nie powiem wiele jest świetnych dlatego zawsze wybierałem tę konsolę aniżeli MS który obecnie i tak zabił swoją konsolę gdyż wszystko jest dostępne na PC nie widzę w ogóle sensu grania na XO skoro mogę w lepszej jakości i płynności obrazu grać na PC.