Gry

Świeża krew dla nowego Halo

przeczytasz w 1 min.

Nie tak dawno producent serii, Bungie Software, wypuścił na Xbox360 Halo: Reach. Już teraz zajmujące się następnym epizodem 343 Industries werbuje nowych członków.

 Warto przeczytać:
 

Deus Ex 3 opóźniony

Jak zapowiedział szef studia, Frank O'Connor seria w której najbardziej rozpoznawalną postacią jest Master Chief będzie ciągnięta co najmniej do roku 2015. Wiadomo jednak, że ciężko wypuścić zadowalającą i opłacalną liczbę tytułów nie pracując równocześnie nad paroma odsłonami. Po Microsoft Game Studios, którego Halo: Reach miało premierę we wrześniu, czas na 343 z Redmond.

Ekipa ogłosiła rekrutację dwa dni temu. Przewidują piętnaście stanowisk do pracy przy, jak na razie, ściśle tajnym projekcie opatrzonego marką Halo. Wśród ciepłych posadek kryją się takie jak twórca trybu sieciowego czy spec od animacji. Produkt nie jest więc jeszcze w zaawansowanej fazie projektowania, jeśli potrzebni są ludzie od podstawowych zadań. Jest jednak jasne, że coś już ruszyło i wkrótce we wzmocnionym składzie rozpoczną się prace nad nową częścią cyklu.

Przypomnijmy, że już w czerwcu studio ogłaszało nabór na dwadzieścia cztery stanowiska. Miejmy nadzieję, że nowa krew wprowadzi świeżość do serii, która ma już swoje lata. Kiedy premiera? Na razie nie mamy co się nastawiać na kupno tego tytułu, jest on dopiero w powijakach. Miło jednak wiedzieć, że mamy na co czekać.

Źródło: 343 Industries

Komentarze

5
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    renholder1987
    0
    A ja słyszałem ze Halo:Reach miało być zwieńczeniem serii.Ale jak widać nie liczą się słowa tylko pieniądz i kopiowanie na siłe, odświeżanie starych gier.Niech zrobią remake Baldurs Gate,Icewind Dale:(