Gry komputerowe

Nie przekreślajcie jeszcze Sword Coast Legends

przeczytasz w 1 min.

Nie tak wyobrażaliśmy sobie powrót do Zapomnianych Krain, ale jeszcze nic straconego. Twórcy wierzą, że sporo można jeszcze z tego tytułu wycisnąć.

Sword Coast Legends

Sword Coast Legends nie okazała się tak świetną grą, na jaką liczyliśmy, ale z drugiej strony nie była też taka zła, a już na pewno nie można jej odmówić potencjału. Odpowiedzialne za nią studio n-Space próbuje teraz robić wszystko co w jej mocy, aby go wykrzesać. Gracze już teraz mogą pobrać najnowszą, sporą aktualizację, która nie tylko poprawia rozgrywkę, ale też wprowadza kilka nowości.

Aktualizacja 2 do gry Sword Coast Legends to przede wszystkim poprawki stabilności i eliminacja wykrytych od czasu premiery błędów, przez które rozgrywka nie zawsze była przyjemna. Ekipa n-Space na tym jednak nie poprzestała i postanowiła uzupełnić swoje dzieło o kilka dodatkowych elementów.

W Sword Coast Legends pojawiła się między innymi nowa grywalna pod-rasa Drowa ze zdolnościami Ogień Faerie i Kula Ciemności. Do tego dochodzi jeszcze ponad 170 nowych obiektów, opcja reguły przydziału łupów oraz nowy poziom trudności – Hardcore – przeznaczony dla prawdziwych weteranów. Mistrzowie Gry ucieszą się zaś z rozszerzonych możliwości i nowych efektów wizualnych.

Źródło Digital Extremes, n-Space

Komentarze

3
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  2
  "Nie przekreślajcie jeszcze Sword Coast Legends".

  OK, obiecujemy.
  • avatar
   Pawlus
   1
   "Twórcy wierzą, że sporo można jeszcze z tego tytułu wycisnąć." Chyba $$$.
   • avatar
    Konto usunięte
    -5
    Kolejna seria zeszmacona dla jankesów