• benchmark.pl
 • Windows 8
 • syncDriver, czyli jak korzystać z OneDrive w Windows 8 bez logowania do konta Microsoft
Oprogramowanie

syncDriver, czyli jak korzystać z OneDrive w Windows 8 bez logowania do konta Microsoft

przeczytasz w 1 min.

Klient synchronizacji syncDriver nie tylko znosi konieczność logowania się do konta Microsoft, ale tez wprowadza kilka nowych funkcji.

syncDriver

Jeśli szukacie sposobu na korzystanie z usługi OneDrive na komputerze z systemem Windows 8 (lub 8.1) bez konieczności logowania się do konta Microsoft, to właśnie znaleźliście rozwiązanie. Odpowiedzią na wasze wołania jest syncDriver – klient, który ma znacznie więcej plusów.

syncDriver to klient synchronizacji do chmurowej platformy OneDrive. Aplikacja nie tylko znosi konieczność logowania się do konta Microsoft, ale też umożliwia użytkownikowi wybranie lokalnego folderu jako katalogu OneDrive i utrzymuje te dwa w stałej synchronizacji. 

Oznacza to, że w momencie gdy plik jest modyfikowany lokalnie na komputerze, automatycznie zostaje przesyłany do chmury w zmienionej postaci. Działa to też w druga stronę – gdy zmienimy plik w OneDrive, syncDriver to zauważy i pobierze jego nową wersję.

W rzeczywistości więc syncDriver umożliwia stworzenie chmurowej platformy opartej na OneDrive, w której połączone będą wszystkie nasze urządzenia (komputer, laptop, biurowa stacja robocza), utrzymujące stałą synchronizację. Aplikacja syncDriver to także możliwość pracy w tle, obsługa starszych systemów (od XP) oraz funkcja startu razem z Windowsem.

Źródło: syncDriver

Komentarze

3
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  3
  Bez logowania do konta Microsoft?
  Pierwszy obrazek w galerii jakoś przeczy temu stwierdzeniu.
  Wnidows Live ID jest niczym innym jak kontem Microsoft.
  Warto też dodać, że ten program nie jest stworzony przez MS i może być wykorzystany bezpłatnie w celach nie komercyjnych,
  więc biurowa stacja robocza trochę tu nie pasuje.