Gry

Syndicate: demo gry przed lutową premierą

przeczytasz w 1 min.

Syndykat w natarciu

O pierwszym, legendarnym Syndicate, pisaliśmy niejeden raz, między innymi w tekście Najlepsze gry wszech czasów cz. 2. Było pięknie ale od premiery produkcji ze studia Bullfrog minęło już niemal 20 lat...

Potomek utytułowanego klasyka powstaje w Starbreeze Studios, o czym też nie omieszkaliśmy napisać, choćby w wiadomości Syndicate: remake kultowej gry, 11 minut z rozgrywki. Tymczasem pojawiły się nowe wieści - premiera nowej wersji gry będzie miała miejsce pod koniec lutego, natomiast gorąca informacja jest taka, iż jeszcze w styczniu przetestujemy demo ze Starbreeze.

Syndicate
Są już pierwsze ofiary Syndicate

Electronic Arts podało informacje, że w ciągu najbliższych dwóch tygodni opublikuje demo Syndicate. Udostępniony przez wydawcę materiał ma zawierać jedną misję w kooperacji.

Etap, który nazwano Western Europe, ma być wzorowany na Syndicate z 1993 roku. Będzie to jedna z dziewięciu docelowych misji zawartych w pełnej wersji. Przypomnijmy jeszcze, że w sklepowej wersji Syndicate udostępniony zostanie, poza kampanią, tryb kooperacji dla czterech graczy, którzy znajdą się po stronie Wulf Western. Kawałek tej przygody, w której chodzi o przeniknięcie do Cayman Global, będzie można zaliczyć w demie.

Jest też zła wiadomość. Demo pojawi się na pewno na Xboxa 360 i PlayStation 3. EA nie potwierdziło dotąd wersji dla właścicieli „blaszaków”.
 

Więcej o grach:

Źródło: gameinformer

Komentarze

12
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Wiscoo
  3
  Szkoda, że i taki klasyk pada ofiarą upraszczania i "casualingu".
  • avatar
   Luke_Z28
   1
   Syndicate (z roku 1993) można określić różnie, ale napisać "turowa strategia" to bluźnierstwo, tam przecież nie było tur, to była gra taktyczna czasu rzeczywistego, bardzo dynamiczna na dodatek =]
   • avatar
    Konto usunięte
    0
    "Dawna formuła gry Bullfroga, czyli turowa strategia, odchodzi do lamusa. Nowy Syndicate to dynamiczny first person shooter." ---> hmmm grałem w to na amidze i na pc rónież i nie przypominam sobie aby podczas walki w miastach był jakiekolwiek tury (jak np. w ufo enemy unknown, jagged alliance, itp.).
    • avatar
     Konto usunięte
     0
     jak zawsze EA olewa pc... w sumie, konsolowcy już płaća abonament miesięczny, też tego by chcieli na pc co ?
     • avatar
      Konto usunięte
      0
      No proszę, miło będzie popróbować misję. Od razu się okaże, czy warto kupować nowe S.
      • avatar
       XaRaDaS
       0
       Spieprzyli tego syndycata niestety. Nie ten klimat już, tam rzut izometryczny w pierwszej części, w drugiej już można było manipulować kamerą, a w tym ?? Zwykły shooter, który tylko nazwą przypomina oryginały. Kiedyś na wzmiankę o kontynuacji Syndicate, aż ślinka pociekła, powiedziałem sobie, że wreszcie coś fajnego wyjdzie i teraz się strasznie zawiodłem.
       • avatar
        Subvoice
        0
        Jedyne podobieństwo tego... produktu do starego Syndicate to tytuł :/
        • avatar
         wildthink
         0
         zachęcająco to nie wygląda, kombinezony z Cryzisa pożyczone, mało naturalne ruchy postaci. Brak wersji dla PC przesądza sprawę. Nie zagram.
         • avatar
          Konto usunięte
          0
          dobra kawałek leci w tym filmiku