Gry

System aktywnej inteligencji ważnym elementem FIFA 17

przeczytasz w 1 min.

Umiejętne czytanie gry i lepsze poruszanie się bez piłki to tylko niektóre z cech, które charakteryzować mają zawodników w FIFA 17.

EA od samego początku obiecywało, iż FIFA 17 przyniesie szereg nowości. W związku z tym ma się czym chwalić. Pora na kolejny zwiastun.

Mieliśmy już okazję oglądać nowości, jakie przygotowano w zakresie stałych fragmentów gry, producent pochwalił się też niedostępnymi wcześniej technikami ofensywnymi. Teraz natomiast padają zapewnia, iż wirtualni zawodnicy cechować będą się zdecydowanie wyższą inteligencją.

Umiejętne czytanie gry, lepsze poruszanie się bez piłki czy wymienianie się pozycjami sprawiać mają, że obrona wymagać będzie zdecydowanie większego wysiłku. Nowości w FIFA 17 promowane są przy pomocy gwiazd piłki nożnej, tym razem padło na Marko Reusa.

„Marko Reus jest specem od znajdowania wolnego miejsca dla siebie i kolegów z drużyny, a jego gra doskonale pokazuje jak System aktywnej inteligencji będzie działał w grze FIFA 17. To nowatorskie rozwiązanie dokonuje nieustannej analizy ustawienia obu zespołów, zwiększa aktywność piłkarzy bez piłki i zmienia sposób poruszania się, reagowania i podejmowania decyzji przez zawodników.”


Źródło: EA SPORTS Polska

Komentarze

5
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  DanyGee
  7
  Ilekroć widzę nowy trailer odnośnie FIFY 17 przypominam sobie trailery poprzednich części a potem rzeczywisty gameplay. I mi przechodzi :D
  • avatar
   Konto usunięte
   6
   Po fifie 16 zapominam o tej debilnej grze. jak na konsoli (ps3) może menu lagować?? przecież to jest jakiś absurd, gra na konsolę powinna być pod nią zoptymalizowana, a już na pewno menu nie ma prawa się ścinać. klikam np w prawo i czekam po kilka sekund na reakcję. występuje to tylko w tej grze, po prostu jest zje####
   • avatar
    marek
    6
    To znaczy, że w poprzednich częściach inteligencja była nieaktywna?
    • avatar
     Wiskas
     2
     Niech bujają wory.....mimio iż jestem Wielki fanem piłki prawdziwej i wirtualnej....to co EA wyprawia przez ostatnie lata to przechodzi ludzkie pojęcie.... Nie chodzi o samą grę bo jest ok ale ich tryby UT od 3 lat to samo...kasa kasa kasa.....ostatnia FIFA pozwalająca na dobrowolna rozrywkę to FIFA 13....loby pokoje, 2vs2 3vs3 ....11vs11 .....sam gameplay idzie w dobrą stronę ale litości dajcie grać zasrancy.....