Akcesoria

Szybka 'przesiadka' z PC na Maca

przeczytasz w 1 min.

Firma iSource, wyłączny polski dystrybutor Apple, poszerza ofertę o urządzenie firmy Belkin Switch-To-Mac - przewód do synchronizacji umożliwiający przeniesienie danych z komputera PC na Maca.

- Użytkownicy pecetów, mimo, iż zdają sobie sprawę z zalet Maków, często boją się tzw. przesiadki. Ich najczęstszą obawą jest to, że stracą możliwość odtworzenia wielu cennych danych, jakie mają zapisane na swoim pececie, a w najlepszym wypadku będzie to żmudna praca. Nic bardziej błędnego – Mówi Paweł Martyniuk, Product Manager iSource SA.

Switch-to-Mac Cable umożliwia automatyczne przeniesienie muzyki, filmów, zdjęć, ustawień z komputera PC na Maka. Urządzenie jest niezwykle proste w obsłudze - to kabel z dwoma wtyczkami USB i specjalnym modułem w środku. Po połączeniu za jego pomocą dwóch komputerów wystarczy zainstalować oprogramowanie dołączone do zestawu na obu komputerach, podłączyć kabel przez porty USB i wskazać katalog. Dodatkowo kabel Belkin do synchronizacji MAC-PC umożliwia skopiowanie ustawień oraz preferencji, takich jak  np. ulubionych stron z przeglądarki.

Urządzenie jest kompatybilne z systemami Windows Vista i XP a także z Mac OSX 10.4 i 10.5
Kabel do synchronizacji Mac-PC F4U001EA można już znaleźć na półkach resellerów współpracujących  iSource. Lista znajduje się pod adresem: isource.pl/main.php?p=95&m=8

Źródło: informacja prasowa

Komentarze

17
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  sevae
  0
  Mac to PC tak samo jak Dell to PC...
  • avatar
   Konto usunięte
   0
   Ciekawe rozwiązanie ale jak cena tego przewodu.
   • avatar
    Konto usunięte
    0
    czy ja mogę wiedzieć panie andrzeju czemu rżnie pan wszystkie swoje recki z pclaba albo innych portali informatycznych zamiast wykazać się inwencją? wystarczy kawałek tej recki wpuścić w google i już pojawiają się prawie identyczne teksty opublikowane parę godzin wcześniej..

    ŻA-ŁOS-NE
    • avatar
     Konto usunięte
     0
     Z podpisu pod artykułem widać że to informacja prasowa, rozsyłana przez producenta do prasy oraz do portali internetowych. Stąd powtarzalność materiału. Wystarczy doczytać do końca ;)
     • avatar
      Konto usunięte
      0
      A widziales Dell'a a MacOS?
      • avatar
       erte0
       0
       Myślę, że są prostsze sposoby na skopiowanie swoich zbiorów z PC na Maca, nie wymagające zakupu tego Belkina... Zwykły gadżet imo.