Gry

Szykuje się zapowiedź Sniper Elite 4

przeczytasz w 1 min.

Marka Sniper Elite ma się na tyle dobrze, że kolejna część mało kogo zdziwi.

Sniper Elite 4

Wygląda na to, że Rebellion szykuje się do zapowiedzi nowej gry. Jakiej? Trudno mówić o większym zaskoczeniu, ponieważ zanosi się na kolejną odsłonę serii Sniper Elite.

W zeszłym roku obchodziła ona swoje 10-lecie. Jednocześnie twórcy świętowali sprzedaż 10 milionów egzemplarzy, z czego nie kryli sporej radości. Marka ma się na tyle dobrze, że zapowiedź kolejnej części mało kogo zdziwi.

Tym bardziej, że dzięki informacjom zamieszczonym w serwisie LinkedIn przez jednego z pracowników firmy ADIA Entertainment dowiedzieć możemy się, iż zapowiedź Sniper Elite 4 musi być już blisko.

Sniper Elite 4 LinkedIn

Co na to sam producent? Na prośbę o skomentowanie całej sytuacji odpowiedział Jason Kingsley, jeden z współzałożycieli studia Rebellion. Co najciekawsze, nic nie zostało jednoznacznie zdementowane. Wręcz przeciwnie, poproszeni zostaliśmy jedynie o chwilę cierpliwości.

„Szczerze mówiąc pochlebia nam, że tak aktywnie poszukiwane są informacje na temat nowego Sniper Elite. Wspominanie o nim obok projektów takich jak Black Ops 3 czy Unreal jest bardzo miłe. Jednakże dana osoba nie pracuje już dla nas, a my sami nie ogłosiliśmy jeszcze nowego Sniper Elite. W ubiegłym roku obchodziliśmy 10 urodziny serii i 10-milionową sprzedaż, więc marka jest dla nas niezwykle ważna. Szykujemy się do ogłoszenia nowej gry, usłyszeć powinniście o niej od nas jeszcze przed GDC!”

Źródło: gamingbolt, videogamer

Komentarze

6
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Damian47PL
  4
  No 3 dupy nie urwała, ale grało się przyjemnie, bezstresowo, na luzie. Moim zdanie najbardziej wymagająca dalej pozostaje 1.
  • avatar
   Konto usunięte
   3
   Ostatnia część słabiutka.
   • avatar
    Gonsiorr
    0
    Jedynka świetna, dwójka bardzo uproszczona, trójka ... nie podoba mi się kierunek w którym poszli. Taka strzelarka gdzie zawsze mamy snajperkę pod rękom i tyle.