Smartfony

Tak będzie wyglądał nowy flagowy smartfon Sony?

przeczytasz w 1 min.

Japoński producent szykuje następcę modelu Xperia X Performance. Stylistyka może być nieco zmieniona.

Wprowadzenie przez Sony smartfonów z linii Xperia X i jednoczesna rezygnacja z serii Xperia Z wywołało nieco zamieszania w ofercie japońskiego producenta. Faktem jest jednak, iż obecnie jego topowym modelem jest Xperia X Performance. Być może już wkrótce się to zmieni.

W sieci pojawiły się zdjęcia, które przedstawiać mają kolejnego flagowca Sony. Określany jest on kodową nazwą Xperia F8331 i w końcowym rozrachunku okazać ma się następcą Xperia X Performance właśnie.

Zdjęcia są zaskakująco (jak na pierwsze przecieki) dobrej jakości. Trudno mówić o większym zaskoczeniu, chociaż da się zauważyć pewne zmiany. Cała konstrukcja wydaje się posiadać mniej zaokrąglone rogi, tył nie będzie już jednolity, ale nadal metalowy. Pod modułem głównej kamery widać też podwójną diodę LED.

Nowy flagowy smartfon Sony przeciek

Odnoście specyfikacji nie zdradzono jednak prawie niczego. Prawie, ponieważ pojawiła się wzmianka dotycząca kamer. Obydwie, a więc przednia i tylna, miałyby pozwalać na rejestrowanie wideo w jakości 4K. Ciekawe, ale czy potrzebne?

Być może Sony będzie chciało pochwalić się swoją nowością już na tragach IFA 2016. Jeśli tak to wkrótce pojawić powinny się kolejne informacje.

Źródło: phonearena, xperian.ir

Komentarze

7
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Dudi4Fr
  3
  Czy oni w końcu zrozumieją że wydawanie "flagowca" co kilka miesięcy nie spowoduje że ludzie będą wymieniać telefon co chwila tylko od nich odejdą ponieważ każdy telefon jest "przestarzały" krótko po premierze?
  • avatar
   manioor
   3
   Wygląda jak Lumia
   • avatar
    HardCorak
    2
    ja tylko dalej nie rozumiem po co oni dalej tyle wolnego miejsca pod ekranem zostawiają. Nie wiem może coś tam jest w środku, głośnik na pewno czy coś i wymaga to więcej miejsca ale jeśli tak to powinni zrobić przyciski dotykowe.
    • avatar
     kristof080
     2
     No nie, lepiej jest jak iSheet i Szajsung co pol roku wydaja kopie swoich poprzednich telefenow, zmieniajac numerek. Mam od nowosci Z3 i dalej chodzi jak chodzila, a moi znajomi juz pol roku temu zmienili swoje telefony, bo nie dawaly rady. Sony po Nexus ma najlepszego Androida na rynku, a co najwazniejsze aktualizacje sa dostepne dla starszych modeli, a nie tylko tych najnowszych.
     • avatar
      fasterbijacz
      -1
      Nigdy nie zrozumiem Sony. Bryła ich telefonów już dawno znudziła się ludziom oraz źle się kojarzy. Dodatkowo tak ostre krawędzie robią dziury w kieszeniach :D. Ramki pod i nad ekranem też zostawiają wiele do życzenia. Uważam, że telefony takie jak np Arc S były o wiele bardziej udane niż seria Z i X. Przynajmniej jeśli chodzi o wygląd bo oczywiście IP67 wtedy nie było :)
      • avatar
       Konto usunięte
       -2
       Nie wiem co ta firma Sony robi, ciezko to nazwac postepem.