• benchmark.pl
 • Gry
 • Tak wygląda Code Vein, czyli Dark Souls w stylu anime - krótki gameplay
Gry

Tak wygląda Code Vein, czyli Dark Souls w stylu anime - krótki gameplay

przeczytasz w 1 min.

Rynkowa premiera gry Code Vein ma się odbyć jeszcze przed końcem tego roku. Spójrzmy więc, na co tak naprawdę czekamy. Pozwala na to świeżutki zapis rozgrywki – prosto od Bandai Namco.

Code Vein to gra, której twórcy nawet gdyby chcieliby, to nie potrafiliby ukryć inspiracji serią Dark Souls. Skomplikowana mechanika jest tutaj jednak podana w nieco bardziej przystępnej formie anime. Nowy zapis rozgrywki pozwala rzucić okiem na to dzieło.

Nowy, trwający nieco ponad minutę gameplay pozwala spojrzeć na to, jak prezentuje się dynamiczna walka  wampirzego protagonisty z mrocznymi oponentami w grze Code Vein, która nie wiadomo kiedy (poza tym, że w tym roku) trafi na pecety oraz konsole PlayStation 4Xbox One.

Code Vein – gameplay (2018):

Wyraźnie widać, że nawiązań do Dark Souls jest sporo, ale naprawdę trudno oceniać to negatywnie. Z Code Vein może być kawał solidnej produkcji dla miłośników tego gatunku – szczególnie tych, którym specyficzny klimat dzieła From Software nie przypadł do gustu.

Oczywiście nie można mówić o wiernej kopii, bo twórcy starają się też wprowadzić sporo świeżości. Czas pokaże, co z tego wyjdzie, ale bez wątpienia warto mieć ten tytuł na radarze.

Źródło: Twinfinite, GamesRadar+

Komentarze

7
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  legoras
  2
  Dynamiczna?
  • avatar
   dariozpata
   -6
   Kolejne japońskie dziwadło! Niech ci japońce wreszcie przestaną robić gry i już więcej nie katują nas tym swoimi dziwadłami!
   • avatar
    ShifteD
    0
    wyglada plastikowo. animacje jakby sie poruszali z kołkiem w dupie :p