• benchmark.pl
 • Gry
 • Tak wygląda Outriders, polska gra zmierzająca na PlayStation 5 i Xbox Series X
Gry

Tak wygląda Outriders, polska gra zmierzająca na PlayStation 5 i Xbox Series X

przeczytasz w 1 min.

Wiele mówi się o Cyberpunk 2077 i Dying Light 2, ale coraz ciekawiej zapowiada się inny tytuł rozwijany przez naszych rodaków - Outriders. Przypomniano o nim za pośrednictwem nowego materiału wideo.

Zwiastun Outriders na silniku gry, wkrótce zobaczymy gameplay

Z zapowiedzią Outriders mieliśmy do czynienia podczas targów E3 2019. Później twórcy zajęli się pracą, o której niezbyt często mówili. Wygląda jednak na to, że pora aby Outriders na dobre wyszedł z cienia. Właśnie opublikowany został nowy zwiastun, jednocześnie pierwszy przygotowany na silniku gry.

Gry, którą sami twórcy określają mianem strzelanki z elementami RPG, która została osadzona w mrocznym i zmuszającym do walki o życie świecie science fiction. Rozgrywka będzie nastawiona na kooperację (przewidywana jest zabawa dla 1-3 graczy), więcej na jej temat powinniśmy dowiedzieć się już 13 lutego. Wtedy ujawnione zostaną kolejne informacje, a także gameplay.

„Podczas gdy ludzkość będzie wykrwawiać się w okopach planety Enoch, ty stworzysz swojego Outridera i wyruszysz w podróż przez niebezpieczną planetę. Dzięki rozbudowanej fabule i zróżnicowanemu światowi zostawisz za sobą slumsy First City, a następnie przemierzysz lasy, góry i pustynie w poszukiwaniu tajemniczego sygnału.”

Outriders zadebiutuje na nowej i obecnej generacji konsol

Nad Outriders pracuje polskie studio People Can Fly (znane chociażby z racji Bulletstorm czy Gears of War: Judgement), wydawcą gry będzie natomiast Square Enix.

Premiera planowana jest na okres świąteczny tego roku. Oznacza to, iż Outriders będzie jedną z pierwszych gier, jakie pojawią się na PlayStation 5 i Xbox Series X. Poza wersjami na konsole nowej generacji twórcy potwierdzili też wersje na konsole PlayStation 4 i Xbox One oraz PC.

Źródło: Outriders

Warto zobaczyć również:

Komentarze

4
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  freyu77
  8
  No jakby to był trailer z PS4 albo Xboxa obecnego to może i by to kilka lat temu wrażenie robiło. Teraz...tak średnio bym powiedział.
  • avatar
   szymcio30
   5
   Zwiastunów na silniku gry było mnóstwo, a potem w realnej grze było jakoś tak brzydko. Jak tak poważny portal wierzy w takie bzdury?? Podrasowany gameplay to kolejna sztuczka. Do premiery gry wstrzymałbym się nad zachwytami.
   • avatar
    axelbest
    0
    Wygląda troszke jak Anthem, tylko bez tych egzoszkieletów.