• benchmark.pl
 • Gry
 • Techland wierzy w pudełkowe wydania gier - wkrótce startuje Stalowa Seria
Gry

Techland wierzy w pudełkowe wydania gier - wkrótce startuje Stalowa Seria

przeczytasz w 1 min.

Stalowa Seria wejdzie na rynek już we wrześniu i wedle pierwszych zapewnień zadowoli wszystkich, którzy cenią sobie pięknie wydane gry.

Techland Stalowa Seria

Coraz więcej mówi się o tym, iż pudełkowe wydania gier odchodzą do lamusa i systematycznie wypierane są przez dystrybucję cyfrową. Niektórzy producenci planują wkrótce skoncentrować się jedynie na tej drugiej, ale nie brakuje też takich, którzy wciąż wierzą w pierwszy model sprzedaży. Do grona tego zalicza się między innymi Techland.

Polski producent i wydawca chce dać temu wyraźny dowód i dlatego też zapowiada nowy projekt. Stalowa Seria, bo tak właśnie został nazwany, wejdzie na rynek już we wrześniu i wedle pierwszych zapewnień zadowoli wszystkich, którzy cenią sobie pięknie wydane gry.

Z ujawnionych informacji wynika, iż Stalowa Seria obejmować będzie tytuły, które były już wydawane przez Techland, jak również tytuły premierowe, które wcześniej nie pojawiły się na naszym rynku, ale zadebiutują na nim w przyszłości.

Techland zapewnia, że już wkrótce ujawni zdecydowanie więcej szczegółów. Na tę chwilę wszystko wskazuje na to, że doczekamy się gier wydanych w stalowych pudełkach. Przy takiej a nie innej nazwie serii trudno oczekiwać jednak czegoś innego.

Techland pudełkowe wydania gier

Źródło: Techland

Komentarze

18
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Veeon
  44
  Super, przynajmniej później na złomie co nieco się zwróci koszt gry.
  • avatar
   Hedrox
   7
   Mam kilka steelbooków i muszę przyznać, że pięknie się prezentują w kolekcji. To dużo lepsza opcja niż edycje cyfrowe.
   • avatar
    Dragonik
    5
    Droga redakcjo proszę o usunięcie konta Ruda brzydula
    • avatar
     piterk2006
     3
     Można by napisać: gry pudełkowe są lepsze bo jak steam przestanie istnieć to będzie w co pograć. Ale wiecie co? Nie, nie będzie można. Bo praktycznie wszystkie gry "pudełkowe teraz" to jedyne klucz na steam/origin plus płytka z instalką (mi z płyty wolniej się instaluje niż pobiera z netu więc totalnie nie opłaca mi się pudełkowej kupować). Tak więc bez steama ta płytka jest bezużyteczna, bo instalatora nie da się obejść. (Dziwne, że piraci grają na wersjach steamowych bez steama, a my musimy wszystko meldować i przypisywać do konta na zawsze...)
     • avatar
      Konto usunięte
      -6
      Gry w pudełkach są leszej jakości niż cyfrowe wydania
      • avatar
       Konto usunięte
       0
       Stal jak ramka w samsungu s5:)
       • avatar
        Konto usunięte
        0
        jeśli tylko nie będą wymagać steama, to jest tu sens.
        O ile wolę wersje pudełkowe, w tej samej cenie co cyfrowe, a zwłaszcza jeśli są tańsze :), o tyle nie widzę sensu przepłacać za opakowanie.

        Jeśli te re-edycje nie będą miały wymaganego steama, czy innego syfu, to jak najbardziej znajdą się nabywcy.

        Ludzie odchodzą od pudełkowych wydań, bo po prostu przestało się to kalkulować. Skoro "pudełko" i "cyfra" to właściwe to samo, to po co płacić za pudełko.
        Stąd taki ogromny spadek w sprzedaży wersji pudełkowych.