Internet

Telegram Premium już dostępny – jakie oferuje funkcje i ile kosztuje?

przeczytasz w 2 min.

Telegram jest jedną z 5 najczęściej pobieranych aplikacji na świecie. Od wczoraj dostępne są płatne, opcjonalne rozwiązania, które rozszerzają komunikator o nowe funkcje.

Telegram to komunikator, z którego miesięcznie korzysta ponad 700 milionów użytkowników miesięcznie. Serwis cały czas się rozwija, dlatego też twórcy zdecydowali się na uruchomienie subskrypcji Telegram Premium. Umożliwia ona dostęp do ekskluzywnych funkcji, takich jak podwojone limity, szybsze pobieranie oraz ulepszone zarządzanie czatem.

Co daje Telegram Premium?

Użytkownicy będą mogli przesyłać duże pliki oraz multimedia o wielkości 4 GB. Co więcej, ich pobieranie będzie możliwe z największą dostępną prędkością.

Subskrybenci ponadto otrzymają zwiększone limity dla praktycznie wszystkich funkcji. Będą mogli np. śledzić do 1000 kanałów, przypiąć 10 czatów na głównej liście, zapisać do 10 ulubionych naklejek oraz utworzyć maksymalnie 20 folderów czatów. W ramach podwojonych limitów można dodać aż 400 ulubionych gifów oraz zarezerwować 20 publicznych linków t.me.

Telegram podwójne limity

Telegram Premium umożliwia również konwertowanie wiadomości głosowych na tekst, jeśli nie masz opcji ich wysłuchania w danym momencie. Oferuje także kolekcję pełnoekranowych naklejek premium, która ma być co miesiąc aktualizowana.

Telegram naklejki premium

Telegram Premium to także:

 • ponad 10 nowych emoji,
 • lepsze zarządzanie czatami,
 • animowane zdjęcia profilowe,
 • odznaki premium,
 • ikony premium aplikacji,
 • brak reklam.

Twórcy podkreślają, że jednocześnie chcą wprowadzać nowe funkcje, które są dostępne dla wszystkich, nie tylko dla subskrybentów:

Będziemy nadal wprowadzać bezpłatne funkcje dostępne dla wszystkich i robimy to szybciej niż jakakolwiek inna popularna aplikacja. Ta aktualizacja nie jest wyjątkiem — dodaje prośby o dołączenie do grup publicznych, animowany ekran dla zewnętrznych udostępnień, ulepszone opisy botów i wiele więcej.

Razem aktualizacja zawiera ponad 100 poprawek i optymalizacji, eliminując błędy oraz rozszerzając drobne funkcje.

Ile kosztuje Telegram Premium?

Koszt to 26,99 zł miesięcznie. Aktualizacja pojawiła się na razie na urządzeniach z iOS, a wkrótce powinna również trafić na Androida.

Jesteście zainteresowani wspieraniem Telegrama? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: telegram.org

Komentarze

4
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Szwejk
  0
  Ostatnio na Telegramie widziałem jak Ukraiński T-72 wypłacił swojej piechocie strzała z odległości 10 metrów. Przez moment wyglądało jak scena z Doom po strzale z BFG. Fajny ten Telegram.
  • avatar
   JankukuSzopen
   -1
   Tu Jan Szopen Światowej sławy ekspert rynku kryptowalut, influencer, celebryta, biznesmen i dupiarz ktory zarobił już 30 milionów$ Na handlu kryptowalutami!
   Kiedyś bylem tylko zwykłym studentem informatyki i dorabiającym w weekendy kelnerem. Jednak postanowiłem ze nie chce pracowac za psie poeniadzE, postanowiłem ze zostane biznesmenem!
   I tak się stało! Posiadam teraz ogromna wille z pięcioma basenami, cztery elektryczne najdroższe tesle które wręczył mi mój serdeczny przyjaciel Elon Musk!
   Żyje w świecie śmietanki towarzyskiej, zpotylan się z innymi biznesmenami i miliarderami! Ponadto sypiam z pięknymi kobietami z całego świata również tymi z egzotycznych krajów które odwiedzam, Murzynkami, Azjatkami, latynoski,
   Indianki, muzułmanki itd! Ale sypiam tez z białymi Amerykankami, europejkami, Kanadyjkami, Australijkami! Mam nawet przydomek dupiarz bo kobiety same mi się pchają do łóżka!
   Ty tez możesz tak żyć wystarczy ze zaczniesz handlowac kryptowalutami a miliony same będą wpadały ci do konta!
   Zainstaluj aplikacje Crypto com i skorzystaj z mojego kodu polecajacego a otrzymasz
   Na start az 25$ w kryptowalucie cro!
   Zacznij zarabiać miliony już dzis i odmiennswoje życie na na lepsze. Zamień swoje małe mieszkanie 50 metrowe na wielka wille!, wymień swojego passata na najdroższa Elektryczna Tesle! Jezdzij po świece i zaliczaj piękne egzotyczne kobiety! Oto mój kod:
   jjey2xxs9c
   • avatar
    vacotivus
    0
    Co do telegramu, uwaga na scam na YT, gdzie oszust podszywa się pod autora filmiku i odpowiada w komentarzach, by mu odpisać na Telegramie.