Telewizory

Telewizory Sony zaktualizowane i gotowe na gry HDR

przeczytasz w 1 min.

Posiadacze telewizorów Sony mogą już cieszyć się komfortową rozgrywką, nawet po aktywowaniu wszystkich upiększeń. Zabawa w 4K/HDR już czeka.

Jutro premiera konsoli PlayStation 4 Pro, która pozwoli cieszyć się wysokiej jakości grafiką w grach. Już teraz jednak są urządzenia umożliwiające rozgrywkę z obrazem HDR – standardowe PlayStation 4 oraz Xbox One S. Problemem często jest jednak pogorszenie komfortu zabawy. Firma Sony aktualizuje swoje telewizory, aby temu zapobiec.

Telewizory Sony X85C, S85C, X91C, X90C, X93C, X94C, SD85, XD85, XD94 i XD93 otrzymały aktualizację, która przygotowuje je na rozgrywkę z obrazem HDR. Konkretnie mówimy tutaj o obniżeniu opóźnienia reakcji (input lag) w trybie Gra do poziomu poniżej 50 ms (w najgorszym wypadku, przeważnie zdecydowanie niżej). 

Oprogramowanie w wersji 3.355 można pobrać bezpośrednio na telewizor. Jeśli jest taka potrzeba, można również zainstalować aktualizację z nośnika USB. Instrukcję oraz odpowiednie pliki znajdziecie na oficjalnej stronie producenta.

Tym samym wszyscy najważniejsi producenci przygotowali już swoje telewizory na gry HDR. Oprócz LG – firma wkrótce jednak ma podać konkretne informacje na temat swoich planów.

Źródło: Sony, FlatpanelsHD

Komentarze

5
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  eltar
  0
  50ms??? To nie błąd?
  • avatar
   Konto usunięte
   0
   Zaraz przyjda te lamy wychwalajace TN i beda usilowali sprawic, ze ten Sony bedzie wygladal jak szajsung przy iphonie.

   Coraz bardziej zaczynam sie przekonywac co do TV z HDR niz oledowcow. Trzeby tylko polowac na materialy z HDR i bedzie super. No i co wazne, telepy z HDR sa o polowe tansze niz oled.
   • avatar
    razielOne
    0
    Super szybki input lag mają nowe Samsungi - na poziomie 20 ms. Akceptowalny - 40 ms - Panasonic i LG. Sony z lagiem 50 ms na końcu stawki. Philips ze względu na awaryjność nie uwzględniony.