Gry mobilne

Teppen - karcianka z bohaterami Devil May Cry, Street Fighter i Resident Evil

przeczytasz w 1 min.

Cyfrowe karcianki cieszą się niemałą popularnością wśród graczy, bo też potrafią wciągać jak odkurzacze sprzed unijnej reformy. Coraz częściej widujemy produkcje nawiązujące do znanych uniwersów, a Teppen to jedna z nich – kierowana do miłośników gier z katalogu firmy Capcom.

W grze Teppen w taliach będzie można znaleźć karty ze znanymi i lubianymi bohaterami i bohaterkami najpopularniejszych marek rozwijanych przez Capcom

Jest Albert Weskel z Resident Evil, Ryu i Chun-Li ze Street Fighter, Rathalos i Nergigante z Monster Hunter, Dante z Devil May Cry czy X z Mega Man X – żeby wymienić tylko kilka spośród postaci. Lista ma w dodatku być dynamicznie wydłużana o kolejnych bohaterów. 

Teppen screen

Co należy podkreślić, Teppen to gra mobilna, która została zaprojektowana z myślą o użytkownikach i użytkowniczkach smartfonów i tabletów z systemami Android i iOS. W pierwszych regionach tytuł ten jest już dostępny, a do kolejnych trafić ma w najbliższym czasie. Istotne jest również to, że jest to gra darmowa – oferowana na zasadach Free2Play, czyli bawić można się za darmo, a jeśli chce się czegoś więcej, można skorzystać z systemu mikropłatności.

Na graczy czeka kilka trybów rozgrywki: od solowych kampanii fabularnych, po wieloosobowe potyczki. W każdym przypadku będzie trzeba wykazać się umiejętnością wykorzystywania swojego zmysłu taktycznego pod presją czasu. Jak to wygląda? Sami zobaczcie, na świeżutkim zwiastunie:

Teppen - trailer premierowy gry:

Źródło: Capcom, Gaming Bolt

Komentarze

0
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

    Nie dodano jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!