Gry komputerowe

Polacy tworzą mroczny horror - zobacz zwiastun The Beast Inside

przeczytasz w 1 min.

The Beast Inside to mroczne połączenie horroru i thrillera z dwoma protagonistami oraz akcją osadzoną w XIX i XX wieku. Polacy zapowiadają grę, która ma zachwycać klimatem i opowieścią, a przy tym nie być tylko symulatorem otwierania drzwi.

Wiele widzieliśmy już gier inspirowanych serią Silent Hill oraz projektem P.T., ale The Beast Inside zasługuje na chwilę uwagi, choćby dlatego, że odpowiada za niego polskie studio Illusion Ray, a zarys fabuły brzmi całkiem nieźle.

Gracz przejmie mianowicie kontrolę nad zatrudnionym w CIA Adamem, szukającym miejsca do odpoczynku i przeprowadzającym się wraz z żoną do nowego domu. Odnajduje pamiętnik niejakiego Nicolasa, który mieszkał tam ponad sto lat wcześniej (i w którego również przyjdzie nam się wcielić). To wszystko prowadzi do bardzo niebezpiecznych zdarzeń.

The Beast Inside screen 1

„Strach, paranoja, przeznaczenie – miks horroru i thrillera z wielowarstwową opowieścią o szaleństwie i zapomnianych, przerażających tajemnicach” – tak o grze czytamy na Kickstarterze, gdzie trwa zbiórka, w której twórcy proszą o 47 tysięcy dolarów. Do dorzucenia się zachęcają zwiastunem, który możecie obejrzeć poniżej:

The Beast Inside – zwiastun gry

 

Podczas zabawy będzie sporo chodzenia i otwierania kolejnych drzwi. Twórcy obiecują możliwość wejścia w interakcję z każdym przedmiotem, znajdującym się w domu i poza nim.

The Beast Inside screen 2

Nie zabraknie także rozwiązywania zagadek, które pozwolą nam posunąć śledztwo do przodu, ale też przetrwać w domu, w którym wyraźnie coś jest nie tak. Co warto podkreślić, będzie również walka. Samej rozgrywce możecie przyjrzeć się na trwającym nieco ponad pół godziny materiale, oto i on:

Zapis rozgrywki z The Beast Inside

Polskim wydawcą gry jest Movie Games.

Źródło: PlayWay, Movie Games, Jimmy Dali na YouTube

Komentarze

1
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    login1969
    0
    Świetnie się zapowiada.