Gry

The Evil Within z nowym zwiastunem - Walcz o życie

z dnia
Mateusz Tomczak | Redaktor serwisu benchmark.pl
13 komentarzy Dyskutuj z nami

Jak na grę z gatunku survival horror przystało, celem graczy ma być tutaj jedynie przetrwanie.

The Evil Within gra

Fani gier z gatunku survival horror z pewnością zacierają ręce. Dawno nie było bowiem tak ciekawie zapowiadającego się tytułu jak The Evil Within. Jego premiera jest już coraz bliżej, a na ostatniej prostej producent i wydawcy postanowili dość mocno zabrać się za promocję.

Jak na grę z wspomnianego gatunku przystało, celem graczy ma być tutaj jedynie przetrwanie. Producent zapewnia, że rozgrywka nie będzie należała do najłatwiejszych, a prócz licznych i naprawdę niebezpiecznych stworów (niektórych nie da się nawet zabić) pojawią sie tutaj również pułapki, z którymi spotkanie również nie będzie należało do przyjemności.

"Wrogowie i usiane pułapkami otoczenie są ciągłym zagrożeniem dla twojego życia w The Evil Within. Sprawdź najnowszy film z rozgrywką, przedstawiający obłąkanych, okrutnych i zabójczych wrogów, którzy czyhają na ciebie na każdym kroku. Sprawdź, jak możesz wykorzystać umiejętności obserwacji i szybki refleks, aby uniknąć śmierci, w najnowszym zwiastunie, zatytułowanym Walcz o życie."


Przypomnijmy, iż premiera The Evil Within planowana jest na 14 października. Gra dostępna będzie w wersji na PC, a także na konsole PlayStation 3 i Xbox 360 oraz PlayStation 4Xbox One.

Źródło: youtube, gamerssphere

Komentarze

13
Zaloguj się, żeby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Czas pokaże.Jestem optymistą;)
 • avatar
  Gra z pierwszych trailerów zapowiadała się naprawdę świetnie, teraz coraz bardziej przypomina zwykłą nawalankę tj. Jericho. Miało być strasznie a nie jest. Myślę, że grze brakuje tego czegoś co ma Silent Hill, klimatu.
 • avatar
  Też uważam że gra będzie dobra, nawet bardzo, Czekam z niecierpliwoscią.
 • avatar
  Chore są te gry... jak widzę tylko krew, trupy i zabijanie...
  -1
 • avatar
  zajebista giera :D czekamy na crakejszyna i sciagamy
  -4
 • avatar
  Ten lektor mnie trochę irytuje, jakiś taki słaby