Gry PlayStation 4

The Last Guardian - dziś polska premiera gry

przeczytasz w 1 min.

Baśniowa opowieść The Last Guardian na PlayStation 4 oficjalnie wylądowała dziś na polskich półkach sklepowych. Czy warto po nią sięgnąć?

The Last Guardian to opowieść nie dla każdego, a już na pewno nie dla niecierpliwych. Twórcy wystawili tę z naszych cnót na próbę, ale wreszcie gra debiutuje dziś na polskim rynku. Warto było tyle czekać?

Pierwsze recenzje są dowodem na to, że tak. The Last Guardian to naprawdę udana produkcja, która zbiera oceny na poziomie 8-8,5/10. Podobną notę wystawiliśmy w naszej recenzji, gdzie Jakub i Maciej przyznali grze cztery na pięć możliwych gwiazdek.

Właściwie wszyscy recenzenci zgodnie przyznają, że The Last Guardian nie jest dla każdego. Miłośnicy baśniowych opowieści, malowniczych krajobrazów i wysokiego poziomu trudności z pewnością jednak to dzieło docenią. 

Gra The Last Guardian jest od dzisiaj dostępna wyłącznie na PlayStation 4. Wydawca, a więc Sony, postarał się o obecność polskich napisów. Tymczasem zostawiamy was już z premierowym zwiastunem tego tytułu:

Źródło: Sony

Komentarze

14
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  raffal81
  3
  Mimo mniejszych lub większych problemów w grze, toporne sterowanie i optymalizacja, to do niczego innego nie mogę się przyczepić ;]

  To jak tchnęli ducha w TRICO, to jest inny majstersztyk ;)))
  zwierzak żyję własnym życiem i zaskakuję na każdym kroku :)
  • avatar
   prime27pl
   -1
   Ciekawi mnie ta gra bo z tego co widzę zagadki konkretne.A co do coś i grafiki to szału nie.ma i ewidentnie wyjdzie jakaś poprawka.
   • avatar
    piotreeek
    -2
    Według DF na PS4 dropy do 20fps. Ale przecież poza tym to ta sama gra co na PS4Pro...buahahahahahahahaha
    • avatar
     Konto usunięte
     0
     dsfgdsfg
     • avatar
      Konto usunięte
      0
      sdffd