Gry na konsole

Widoków na The Last of Us 2 jeszcze nie ma

przeczytasz w 1 min.

Najprawdopodobniej gra jest na bardzo wczesnym etapie i dlatego też na konkretne informacje przyjdzie nam jeszcze poczekać.

The Last of Us 2

O klasie The Last of Us mówiono i pisano już wiele razy. Jeden z największych hitów w całej historii PlayStation 3 lada chwila trafi w odświeżonej wersji na nową konsolę Sony, ale tak naprawdę większość graczy czeka na pełnoprawną kontynuację dzieła Naughty Dog. Jakie są na to szanse?

Temat ten nie jest podejmowany po raz pierwszy. Jedne doniesienia mówiły nam, że prace już trwają, inne, że nigdy się nawet nie rozpoczną. Sami twórcy zachowują raczej powściągliwość i nie chcą w tej chwili niczego mówić wprost. Nieco bardziej rozmowny okazał się jednak Troy Baker.

Aktor, który użyczył głosu postaci Joela pochwalił się w ostatnim wywiadzie swoimi dobrymi relacjami z Naughty Dog. Stwierdził również, że praca nad The Last of Us była dla niego czystą przyjemnością i jest w stanie nawet dziś stanąć do przygotowywania The Last of Us 2. Jak sam jednak twierdzi, będzie musiał na to jeszcze poczekać.

"Nie ma nic na horyzoncie teraz. Zasługą wszystkich w Naughty Dog było stworzenie historii i świata, które są tak bogate i wciągające, że ludzie chcą więcej. To naprawdę trudna rzecz do wykonania. Jeśli poproszą mnie bym wrócił i pracował z nimi ponownie zrobię to bardzo chętnie."

Trudno przypuszczać, by producent nie miał The Last of Us 2 w planach. Najprawdopodobniej gra jest jednak na bardzo wczesnym etapie i dlatego też na konkretne informacje przyjdzie nam jeszcze poczekać.

Źródło: kotaku, psu

Komentarze

51
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  1
  Jest PC i jest Gaming PC , to dwie inne rzeczy ...
  • avatar
   premoq
   1
   Jak kupujesz zwykły komputer do Internetu worda exela itp itd to zapłacisz za niego 2000 zł a np ja kupujesz komputer do gier to Np za 3500zł-4000zł. Co Np wiąże sie z tym że komputer każdy ma za te 2000zł jak do tego kupisz konsole za ok. 2000 zł to też ci wychodzi 4000 zł. A jescze sprawa gier ostatnio jak byłem w sklepie na premierę Watch Dogs to cena na PS4 wynosiła 270 zł a obok patrze 130 zł na komputer.
   • avatar
    Konto usunięte
    1
    TLOU to gra na raz sam gram tylko na pc a w tą grę zagrałem u znajomego 10 godzin i koniec czy warto by było kupić ,,konsole" dla tej gry NIE ale gra mi się podobała i dał bym jej 9/10 no ale dla 1 gry nie opłaca się kupować.
    • avatar
     Dragonik
     0
     jedziecie na PC ok to powiedzcie mi co mogę na konsoli robić oprócz grania? Bo na komputerze mogę grać, oglądać filmy, obrabiać filmy, muzykę, tworzyć dokumenty word, excel, powerpoint, tworzyć grafikę, wypełnić pita i wiele innych. Więc konsola nigdy nie będzie lepsza od PC.
     • avatar
      Konto usunięte
      0
      Jak dla mnie the last of us to zamknięta historia, nie ma w niej nic więcej w niej do powiedzenia.
      • avatar
       Konto usunięte
       -4
       Nie przesadzacie z tą ilością spamu o konsolach? O tym The Last Of Us to już chyba 30 raz czytam, a nigdy w to nie grałem i nie zagram.
       • avatar
        Balrogos
        -15
        Kiedy na PC to wychodzi?
        • avatar
         Konto usunięte
         0
         Więcej gier na PC wstawiajcie tu...
         • avatar
          Konto usunięte
          0
          Ja mam kumpla co kupuje gre za 200zl na konsole sprzedaje za 150-180 zł na allegro i kupuję następną czyli de facto płaci 50 zł za gre. A ja nie jestem jakimś maniakiem który musi mieć gre w dzień premiery i wole sobie poczekać rok wtedy można kupić używaną za 50-80zł.
          • avatar
           Konto usunięte
           0
           dlatego są inne exy