Gry komputerowe

Kolejna gra za darmo - The Red Solstice

przeczytasz w 1 min.

Taktyczna strategia science-fiction, która przenosi graczy do roku 2280. To właśnie The Red Solstice, które pozwala nawet ośmiu graczom równocześnie wcielić się w żołnierzy, na których drodze stają niezbyt przyjazne „zwierzaki”. Teraz gra jest dostępna za darmo.

W ubiegłym roku gracze mogli pobrać zupełnie za darmo kilka ciekawych tytułów i wiele wskazuje na to, że w tym roku nie będzie inaczej. Do środy nie płacąc ani grosza można na przykład stać się posiadaczem The Red Solstice – taktycznej strategii na PC.

Wydana w 2015 roku The Red Solstice nie jest grą, o której było szczególnie głośno i nie jest też grą wybitną. Narzekający na niezbyt ambitną fabułę i średniej jakości oprawę wizualną recenzenci zwracają jednak uwagę na to, że potrafi ona dać mnóstwo świetnej zabawy zarówno w trybie dla jednego gracza, jak i w co-opie (dla maksymalnie ośmiu graczy) – szczególnie gdy chce się pograć kilka chwil dla relaksu. Stąd też średnia ocen na poziomie 7,4/10 (i 77 proc. pozytywnych recenzji na Steamie).

Jeśli dotąd nie mieliście okazji zagrać w The Red Solstice, ta akcja wydaje się stworzona z myślą o was. Aby pobrać ten tytuł zupełnie za darmo, wystarczy udać się na stronę produktu w sklepie Humble Store i „kupić” go. Macie na to czas do 17 stycznia, do godziny 19.00. A jeśli potrzebujecie dodatkowej zachęty, to poniżej możecie obejrzeć zwiastun:

Źródło: Dark Side of Gaming, Humble Store

Komentarze

2
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Amshel
  0
  pierwsze skojarzenie - StarCraft z 1998-go. nawet grafika podobna :)
  • avatar
   Sander Cohen
   0
   Tak czy siak, darmowe to darmowe. Dodane do biblioteki. Moze kiedys w wolnej chwili zagram.