Gry

The Sinking City na świeżym gameplayu z E3 2019

przeczytasz w 1 min.

Oto jak wygląda rozgrywka w The Sinking City – detektywistycznym horrorze, który jeszcze w tym miesiącu będzie miał swoją premierę.

Wśród wielu ekip, które zdecydowały się na przyjazd do Los Angeles z okazji targów E3 2019, nie zabrakło Frogwares. Przedstawiciele studia, które znane jest przede wszystkim z interaktywnych przygód Sherlocka Holmesa, zaprezentowali 12-minutowy zapis rozgrywki ze swojego nadchodzącego horroru The Sinking City.

O The Sinking City mogliście już wielokrotnie u nas przeczytać, jeśli jednak nie kojarzycie tego tytułu, to wyjaśniamy, że jest to detektywistyczna przygodówka w formie lovecraftowskiego horroru. Gra przenosi nas do Oakmont z trzeciej dekady ubiegłego stulecia i przedstawia opowieść o poszukiwaniach prawdy na temat tajemniczej siły, która przejęła władzę nad miastem i umysłami mieszkańców.

The Sinking City screen

W The Sinking City chodzi przede wszystkim o klasyczne poszukiwanie poszlak, łączenie faktów i rozwiązywanie zagadek, ale nie zabraknie też przeżywania realistycznych wizji czy brania udziału w dynamicznych starciach. Tym poszczególnym elementom, jak również eksploracji miasta, korzystaniu z mapy czy przeglądaniu teczki, możemy przyjrzeć się na wspomnianym zapisie rozgrywki...

The Sinking City – gameplay z E3:


(gameplay od 0:43 do 12:26)

Gra The Sinking City jest już właściwie gotowa i mogłaby się ukazać od razu, ale autorzy chcieli uniknąć „premierowego tłoku”. Dlatego też debiut odbędzie się dopiero (choć teraz możemy powiedzieć: już) 27 czerwca. Platformy docelowe to pecety oraz konsole Xbox One i PlayStation 4. Nieco później tytuł ten trafi też na Switcha.

Źródło: IGN, Frogwares

Warto zobaczyć również:

Komentarze

0
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

    Nie dodano jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!