Gry

Obszerny materiał wideo z gry Thief

z dnia
Mateusz Tomczak | Redaktor serwisu benchmark.pl
23 komentarze Dyskutuj z nami

Wideo pochodzi z wersji PC, która wedle wcześniejszych zapowiedzi charakteryzować ma się najlepszą grafiką. Jak się prezentuje?

Thief gra gameplay

Coraz bliżej do premiery jednej z najgłośniejszych premier początku tego roku. Lada chwila na sklepowe półki zawita Thief i aby nikt o tym nie zapomniał producent zdecydował się przypomnieć o swoim dziele.

Od razu zaznaczyć trzeba, że zrobił to z dość dużym przytupem. Do sieci trafił bowiem naprawdę obszerny materiał wideo będący zapisem z misji Lockdown. Grubo ponad 17-minutowy materiał wideo pozwala nam zaobserwować wiele elementów, a także poznać jeden ze sposobów ukończenia tego akurat zadania. Być może zatem nie wszyscy będą chcieli zapoznać sie z materiałem w całości, by nie psuć sobie zabawy.

Chociaż na chwilę oko zawiesi jednak prawie każdy, a skoro tak to warto wiedzieć, iż materiał pochodzi z wersji PC, która wedle wcześniejszych zapowiedzi charakteryzować ma się najlepszą grafiką. Z ujawnionych informacji wynika, iż wykorzystano tutaj następującą konfigurację sprzętową: procesor AMD FX 8350, 8 GB pamięci RAM, karta graficzna AMD Radeon HD 7970, dysk twardy SSD 125 GB oraz system operacyjny Windows 7.


Przypominamy, iż światowa premiera gry zaplanowana została na 25 lutego 2014 roku. Będzie ona dostępna w wersji na PC oraz konsole PlayStation 3 i Xbox 360, a także PlayStation 4Xbox One.

Źródło: dsogaming

Komentarze

23
Zaloguj się, żeby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Jak dla mnie to nie ma sobie co psuć zabawy i poczekam z tym do premiery :)
 • avatar
  Jak widać na filmiku są momenty z zachowaniem płynności obrazu , obawiam się że gra w najwyższych detalach będzie grywalna na najmocniejszych komputerach . Trzeba przyznać że obejrzałem do końca i wygląda naprawdę fajnie . Chyba się zdecyduję.
 • avatar
  Niestety strażnik nie zauważył że coś zniknęło z gabloty a szkoda bo byłoby bardziej realistycznie.Ale za to klimat jest wspaniały, oby gra nie była zbyt krótka.
 • avatar
  Zaraz całą grę pokażą...
 • avatar
  17 minut - 1 misja... słabiutko. Przecież będzie pewnie max. 20 misji.
 • avatar
  Ech. Pisałem to przy okazji pierwszy filmów i znów to napiszę. Tekstury jakościowo są na poziomie Skyrim'a... Co to za problem dać lepszej jakości? Jeżeli gra na to pozwoli, to pewnie szybko wyjdą w przyzwoitej jakości i będę musiał pobierać. Do Skyrim'a też musiałem i przez to, sama gra waży jakieś 32gb. Z czego ponad 10, to SAME tekstury :/ Ech. Tak samo nie podoba mi się to, że błyskawice nie powodują odkrycia Gareta. Wali po nim błysk a żołnierz nic nie zauważa -.-
  Poza tym, jak widzę, kolejna gra typu QTE. Do tego nie uwierzę, że w takiej zabudowie nic nie skrzypi. Otwiera okno, bezszelestnie. Stąpa po schodach - bezszelestnie. A w przerywnikach aż wali po tych deskach.
 • avatar
  Nie HD7990 a HD7970.
 • avatar
  Dysk twardy SSD 125GB? Tego jeszcze nie było :P
 • avatar
  Gra pewnie bedzie ciekawa...lecz z tą grafiką to chyba przesadzają bo jakaś mega piękna ona nie jest...
  -1
 • avatar
  Cóż się dziwić że gra tak świetnie wygląda i działa na tym kompie, na którym kręcono filmik...sam cpu+karta graficzna to koszt 4,5k zł.
 • avatar
  No to myślę że na ultra pójdzie :)