Gry komputerowe

This War of Mine po raz kolejny w centrum uwagi - tym razem za sprawą wyjątkowego dodatku

Mateusz Tomczak | Redaktor serwisu benchmark.pl
9 komentarzy Dyskutuj z nami

This War of Mine to kolejna polska gra, której z pewnością nie trzeba się wstydzić. Ba, można być z niej nawet dumnym.

This War of Mine gra

This War of Mine to kolejna polska gra, której z pewnością nie trzeba się wstydzić. Ba, można być z niej nawet dumnym i kolejne działania twórców z pewnością tego nie zmienią. Okazuje się, że nawet krytykowane ze wszystkich stron dodatki do gier mogą spotkać się z ciepłymi komentarzami.

11 bit Studios wzbogaciło już ten wyjątkowy tytuł o dodatek War Child Charity. Zawiera on street artowe dzieła takich twórców jak M-City, Gabriel "Specter" Reese, SeaCreative, Emir Cerimovic, Fauxreel oraz Mateusz Waluś. Gracze będą mogli znaleźć je w przeróżnych lokacjach. Zebranie ich wszystkich pozwala skomponować wyjątkową galerię, która stanowić ma swojego rodzaju refleksję nad stanem ludności w czasie wojny.

Rozszerzenie dostępne jest w 3 różnych cenach - 0,99 euro, 9,99 euro oraz 19,99 euro. W każdym przypadku kujący otrzymują jednak to samo. Zastanawiacie się, jaki w tym sens? Tutaj dochodzimy do sedna sprawy i w tym właśnie miejscu czas na wyjaśnienie wyjątkowości dodatku War Child Charity.

"100% przychodów z DLC idzie na cele charytatywne, a mianowicie na organizację War Child, która skupia się na pomocy dzieciom cierpiącym w strefach wojny na całym świecie. War Child Charity DLC zostało stworzone dzięki wspomnianym twórcom street artowym, artystom grafikom z 11 bit studios oraz dzięki War Child UK. DLC dostępne jest w trzech cenach (wszystkie mają taką samą zawartość), dzięki którym zainteresowane osoby mogą przekazać na szczytny cel większą kwotę."

Pomysł bez wątpienia wart tego, aby o nim wspomnieć. Co więcej, czemu nie iść krok dalej i sięgnąć po dodatek chociażby za najniższą kwotę? Zainteresowani zakupią go na platformie Steam.

Źródło: steam

Komentarze

9
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  Brawo, miły gest. A sama gra naprawdę dobra.
  20
 • avatar
  Konto usunięte
  Nie dość że gra sama w sobie była "inna" co wyróżniało ją na tle całej jednobarwnej konkurencji, to jeszcze takie rozwiązanie z DLC.
  Nie omieszkam zakupić :) Takim dodatkom się NIE ODMAWIA!
  2
 • avatar
  Konto usunięte
  Ile nerwów mi ta gra zepsuła, to historia. Taki dodatek jest potrzebny, jak świni siodło.
  No ale trzeba pochwalić za filantropię.
  -22
 • avatar
  Majk83
  Co nie zmienia faktu, że to ciągle dodatek :) Kiedyś jak wychodził to była niezależna gra, która nawet nie wymagała podstawki, teraz gra w fazie beta i już z 5 dodatków zapowiedzianych. Zapytał bym o co chodzi, ale wiadomo. Tniemy na kawałki i zarabiamy tyle hajsu ile się da. Smutne.
  -32
 • avatar
  Konto usunięte
  Super pomysł :)
 • avatar
  Konto usunięte
  zaiste,niezly pomysł
 • avatar
  Konto usunięte
  /Zdecydowanym kupować tanio polecam stronke:
  www.make.my/aukcje
  Mega okazje, licytacje za grosze.
  Ja kupiłem sobie nowy TV 46cali za 180 zł :D
 • avatar
  Konto usunięte
  \Zdecydowanym kupować tanio polecam stronke:
  www.make.my/aukcje
  Mega okazje, licytacje za grosze.
  Ja kupiłem sobie nowy TV 46cali za 180 zł :]