Gry

Titanfall 2 - oto Tytani

przeczytasz w 1 min.

Poznajcie szóstkę nowych Tytanów z gry Titanfall 2 - Spopielacza, Kationę, Legiona, Polarisa, Ronina i Tona.

Już tylko dwa miesiące dzielą nas od premiery gry Titanfall 2. Firma EA doszła chyba do wniosku, że to już najwyższy czas, by rozpocząć promowanie tego tytułu. A my nie będziemy się kłócić.

W grze Titanfall 2 kluczową rolę odegrają oczywiście Tytani – zabójcza broń, której właściwie nic nie jest straszne. Potężny pancerz sprawia, że są w stanie przyjąć każdy cios, napój, ostrze czy… rakietę. 

Ekipa Respawn Entertainment przygotowała sześć nowych Tytanów, które wzbogacą świat gry Titanfall 2. To Spopielacz, Kationa, Legion, Polaris, Ronin i Ton. Każdy ma własną charakterystykę i niepowtarzalne umiejętności. Wszystkim im możemy przyjrzeć się na świeżutkim zwiastunie:

Zgodnie z tym, co mogliście ujrzeć pod koniec filmiku, gra Titanfall 2 zadebiutuje na rynku 28 października. Nabywcy mogą liczyć na pełną polską wersję językową, a więc dubbing. Platformy docelowe to komputery osobiste oraz konsole PlayStation 4Xbox One.

Źródło: EA

Komentarze

9
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  krystianbog
  3
  Jak dla mnie za dużo.. Klasa tytana zależy od jego umiejętności specjalnej. W pierwszej części klasy różniły się mobilnością, wytrzymałością i "zwrotów" (nie pamiętam jak dokładnie nazywało) a umiejętności się wybierało samemu. I to było według mnie o wiele lepsze.
  • avatar
   Konto usunięte
   2
   TF1 jest genialne ale tutaj obawiam się przekombinowania.
   • avatar
    xchaotic
    -4
    Kto w to bedzie gral, tyle jest gier FPS MMO, ze raczej nikt nie kupi T2
    • avatar
     Redness
     0
     Mam tylko nadzieję, że będzie opcja oryginalnej ścieżki dźwiękowej... jakoś nie mogę znieść polskich wersji językowych gier :/ O ile filmy - animowane - wypadają świetnie, to gry - ni dudu. Według mnie oczywiście