Smartfony

Snajperzy w Titanfall potwierdzeni, ale nie będą mieli łatwo

przeczytasz w 1 min.

Wcielenie się w snajpera nie będzie oznaczać łatwego eliminowania wrogów.

Titanfall gra snajper

Przedstawiciele studia Respawn Entertainment ujawnili nowe, bardzo ciekawe informacje dotyczące gry Titanfall. Wygląda na to, że chyba nikt nie będzie mógł podczas rozgrywki pójść na łatwiznę.

Jeśli mówimy o jakiejkolwiek strzelance, to zapewne szybko pojawią się osoby, które nastawiają się na bieganie z karabinem snajperskim. Twórcy Titanfall dość długo nie zabierali jednak głosu w sprawie tego, czy snajperzy pojawią się również w ich grze. Właśnie dowiedzieliśmy się, że tak, ale wedle zapewnień, wcielenie się w nich nie będzie oznaczać łatwego eliminowania wrogów.

"Snajperzy będą w grze, ale ze względu na to, jak wyglądać będzie tutaj rozgrywka należy uznać ich za zupełnie inne zwierzęta niż w innych nowoczesnych strzelankach. Szybkie celowanie, a tym bardziej jego brak będą tutaj kompletnie nieefektywne."

Wygląda zatem na to, że Respawn Entertainment chce zrezygnować z dwóch technik bardzo często wykorzystywanych przez graczy, zwłaszcza konsolowych. Jeśli się to uda, życie snajpera może być tutaj rzeczywiście trudniejsze, ale przynieść powinno to rozgrywce jedynie korzyści.

Warto przypomnieć, że premiera Titanfall nadchodzi coraz większymi krokami. Do Europy gra zawita już 13 marca i dostępna będzie w wersji na PC oraz konsole Xbox 360 i Xbox One.


Źródło: joystiq, pixelenemy, youtube

Komentarze

28
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Verisu
  11
  Może chociaż tutaj snajperzy nie będą rashować
  • avatar
   thomasott
   9
   Szczęśliwego Nowego Roku 2014 życzę wszystkim Benchmarkowcom!!!
   • avatar
    SamWit
    7
    Co jest takiego w tym Titanfall, że ludzie tak na niego czekają i zachwycają się ? Nie zauważyłem super zniszczenia środowiska, jakiejś zapierającej dech w piersiach grafiki, a mechy pojawiały się już w innych grach. Sądząc po tym, że to też wysoko-budżetówka kampania będzie płytka jak kałuża po śniegu w tym roku.
    • avatar
     Konto usunięte
     5
     Niuńki konsolowe w coda ustrzelą kogoś ze snajperki i myślą, że mają skilla. Nie macie lamusy - to tylko dzięki aim assist no-scoping jest w ogóle możliwy na konsoli.
     • avatar
      GRAABI
      1
      Jak bardzo chcecie realizmu to zagrajcie sobie w jakiś profesjonalny symulator w którym trzeba obliczać poprawki na wiatr,opad pocisku,wysokość,gęstość powietrza i szacować odległość i nie szukajcie go w grach typu COD,BF bo go tam nie ma :)
      http://www.shooterready.com/