• benchmark.pl
 • Gry
 • Tomb Raider, Thief, Hitman Absolution i inne hity w najnowszym Humble Bundle
Gry

Tomb Raider, Thief, Hitman Absolution i inne hity w najnowszym Humble Bundle

Mateusz Tomczak | Redaktor serwisu benchmark.pl
11 komentarzy Dyskutuj z nami

Większość graczy zapewne słyszała o akcji Humble Bundle. Tak ciekawie jak podczas jej najnowszej odsłony jeszcze nie było.

Humble Bundle

Większość graczy zapewne słyszała o akcji Humble Bundle. Spora część z nich nie wykazywała w związku z nią szczególnie wielkiego entuzjazmu, bo i też zazwyczaj do oferty trafiały mniejsze i raczej nie będące nowościami gry. Teraz jest jednak inaczej.

Humble Bundle to akcja, w ramach której kilka gier nabyć można już za 1 dolara. Tym razem, kiedy w centrum uwagi znalazły się produkcje spod skrzydeł Square Enix, za tę niewielką przecież kwotę otrzymamy 3 tytuły - Hitman: Absolution, Supreme Commander 2 oraz Hitman GO przeznaczone na urządzenia mobilne z systemem Google Android.

Na jeszcze więcej liczyć można w przypadku wpłacenia średniej kwoty. Wynosi ona aktualnie 6,90 dolarów, ale w zamian za to można będzie liczyć na 4 dodatkowe gry - Thief, Murdered: Soul Suspect, Deus Ex: Human Revolution - Director's Cut oraz nieujawnioną jeszcze propozycję.

Jeśli ma się do dyspozycji nieco więcej pieniędzy to można pokusić się o wpłacenie 15 dolarów. Dzięki temu pakiet rozszerzy się o Tomb Raider oraz Sleeping Dogs.

Zainteresowani? Jeśli tak to zakupów dokonać możecie na stronie akcji Humble Bundle.

Źródło: humblebundle

Komentarze

11
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  XaRaDaS
  "Jeśli natomiast dysponuje się nieco zasobniejszym problemem" że czym ????
  7
 • avatar
  baca130
  Ja niestety mam już wszystkie te gry:/
  -1
 • avatar
  Konto usunięte
  .,Polecam nową stronę z aukcjami na której można kupić np. laptopa za 15 złotych : http://sprawny.pl/tanio Polecam serwis, póki co mało użytkowników i łatwo się wygrywa :) Ja wylicytowałem monitor wart 300zł za 18,20 :)
  -1
 • avatar
  Kenjiro
  Fajne gry, ale już były w PL dostępne w różnego rodzaju koszykach Biedronki i nie tylko, i chociaż w wyższych cenach, to już sporo czasu temu.
  Mam mieszane uczucia, szczególnie do oferty specjalnej za 15$.
  -2
 • avatar
  Konto usunięte
  Kupiłem dzisiaj rano hitmana za dolara, ale nie dostałem żadnego maila. Kiedy mogę spodziewać się jakiegoś odzewu z ich strony?
 • avatar
  Konto usunięte
  A ja akurat chcialem Thiefa i juz prawie go kupilem w promo na nuvem za 26zl a tu taki myk i za 20 zl mam thiefa i pare innych gier ;] Czad ! Co prawda Deusa i hitmana mam , ale sie sprzeda lub wymieni kiedys :)
 • avatar
  Kiciulek
  4 gry, w które chciałem zagrać, a tu oferta za 7$ paczuszka, super! Teraz trzeba znaleźć tylko czas na wykonanie tych 200 osiągnięć :) Jest w co grać przez najbliższy rok!