• benchmark.pl
 • Gry
 • Tony Hawk's Pro Skater 5 w wersjach na PS3 i Xbox 360 opóźniony
Gry

Tony Hawk's Pro Skater 5 w wersjach na PS3 i Xbox 360 opóźniony

przeczytasz w 1 min.

Należałoby jednak zapytać, kto jeszcze na ten tytuł czeka?

Tony Hawk's Pro Skater 5

Activision zdecydowało się opóźnić premierę Tony Hawk's Pro Skater 5 w wersjach na PlayStation 3 i Xbox 360. Biorąc pod uwagę dotychczasowe losy tego tytułu trudno się temu dziwić.

Tony Hawk's Pro Skater 5 pojawił się już na konsolach PlayStation 4Xbox One. Zebrał jednak oceny, które trudno nawet nazwać słabymi. Gra została zmiażdżona przez recenzentów i biorąc pod uwagę to, że okazała się praktycznie niegrywalna trudno się temu dziwić.

Twórców czeka teraz długo droga do tego, aby doprowadzić grę do zadowalającego graczy stanu. To właśnie głównie z tego powodu postanowiono opóźnić planowaną na 13 listopada premierę wersji na PlayStation 3 i Xbox 360. Obecnie mówić należy o bliżej nieokreślonym terminie w przyszłym roku.

„Ściśle współpracujemy z naszymi programistami w celu rozwiązania problemów zidentyfikowanych przez społeczność. Nasze zasoby są w pełni skoncentrowane na poprawkach i aktualizacji wersji PS4 i Xbox One, a więc zdecydowaliśmy się opóźnić wydanie THPS5 na PS3 i X360. Będziemy na bieżąco informować o dacie premiery na PS3 i Xbox 360.”

Źródło: pushsquare, eurogamer.net

Komentarze

5
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  6
  nie ma czego żałować
  • avatar
   Konto usunięte
   2
   Ta gra powinna jeszcze wyjść na PS2.
   • avatar
    Sander Cohen
    1
    Ich jaka szkoda. No i bardzo dobrze. Wszyscy Ci co kupili preordery na tego crapa na PS3 lub x360 niech czekaja z utesknieniem na jego wydanie. Oby tylko nie bylo mozliwosci wycofania zamowienia. Moze nastepnym razem sie zastanowia przed zamowieniem preordera.
    • avatar
     Konto usunięte
     0
     Ta gra powinna jeszcze wyjść na PS2.
     • avatar
      UKBIB2012
      0
      kogo to obchodzi ???