Gry komputerowe

Torchlight 3 nie pojawi się szczególnie szybko

przeczytasz w 1 min.

Fanom serii pozostaje uzbroić się w cierpliwość.

Torchlight 3 gra

Seria Torchlight ma wbrew pozorom naprawdę duże grono zwolenników. Jeśli się do takowych zaliczanie i jednocześnie wyglądać zaczynacie zapowiedzi kolejnej odsłony to nie mamy niestety dobrych wieści.

Od premiery Torchlight trochę czasu już minęło. Kiedy tytuł ten debiutował twórcy dość jasno deklarowali, iż nie mają jakichkolwiek planów dotyczących prac nad Torchlight 3. Mogłoby się jednak wydawać, że po kilku latach stanowisko wyglądać będzie nieco inaczej. Tak jednak nie jest.

O Torchlight 3 zapytany został Marsh Lefler. Dość jednoznacznie stwierdził, iż Runic Games jeszcze o tym nie myśli. Co ciekawe, jednym z powodów takiego stanu rzeczy ma być wciąż cieszące sie dużym zainteresowaniem Diablo 3.

„Musimy przyznać, że Diablo 3 jest w tym momencie poza zasięgiem. W Diablo 3 gra się naprawdę fajnie. Nie, żeby Torchlight 2 nie dawało dobrej zabawy, jest po prostu inną propozycją. Mielibyśmy spróbować konkurować z Diablo 3? Nie próbowaliśmy konkurować z tą serią wcześniej.”

Fanom serii pozostaje zatem uzbroić się w cierpliwość.

Źródło: vg247

Komentarze

2
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  macf2
  1
  Szkoda, nie wiem w czym problem skoro T2 dobija już do 3 milionów a jest dostępne na jedną platformę i było wydawane w podobnym czasie co Diablo i nie jest to w końcu tak duża produkcja z takimi możliwościami reklamy a gra się całkiem przyjemnie, grałem tylko w demo diablo ale zdecydowanie wolę
  Torchlight .
  • avatar
   Marucins
   0
   Diablo 3 pod kierownictwem Activision to niestety nie to samo.
   Najbardziej nie pasował mi tam motyw legalnego cheatowanie. Oczywiście gdy firma nachapała się to zrezygnowała z tej kopalni golda.
   Minusem było ciagle "strojenie" postaci. Wyglądało to jakby na sile urozmaicali rozgrywkę.