• benchmark.pl
  • Gry
  • Torment: Tides of Numenera - poznajcie Glewie, wojowników Dziewiątego Świata
Gry

Torment: Tides of Numenera - poznajcie Glewie, wojowników Dziewiątego Świata

przeczytasz w 1 min.

Druga klasa postaci w Torment: Tides of Numenera to Glewie - elitarni wojownicy, którzy mogą zasłynąć ponadprzeciętną siłą lub doskonałą zręcznością.

W ubiegłym tygodniu poznaliśmy Nano, czyli magów Dziewiątego Świata. Teraz firma Techland przedstawia drugą klasę postaci w grze Torment: Tides of Numenera, a konkretnie Glewie – elitarnych wojowników.

Glewie to elitarni wojownicy, mogący pochwalić się szerokim arsenałem broni i wysokimi zdolnościami ich wykorzystywania. Cechują się doskonałym balansem pomiędzy siłą i szybkością, a dodatkowo mogą atakować dwa razy podczas jednej tury. Potrafią się dobrze bronić, ale też zadawać potężne ciosy. Więcej na ich temat dowiecie się z nowego zwiastuna:

Firma Techland zapowiedziała, że już za tydzień doczekamy się prezentacji trzeciej spośród dostępnych w grze Torment: Tides of Numenera klas, mianowicie Jack. 

Na koniec przypomnijmy, że gra Torment: Tides of Numenera to klasyczny erpeg, który zabiera graczy do fantastycznego Dziewiątego Świata, gdzie serwować ma im wciągającą historię, wiele pojedynków, w których najważniejsza jest taktyka oraz szanse na rozwój swojej postaci. Tytuł ten już na początku przyszłego roku trafi na PC, PS4Xbox One.

Źródło: Techland

Komentarze

1
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    eninede
    0
    ...ta grafika... niby ladna, ale jednak... cos jest w niej nie tak a ja chcialbym mimo wszystko by ta gra (jako cala) byla jednak godnym nastepca 'Tormenta'