• benchmark.pl
 • Gry
 • Total War: Attila ze zwiastunem prezentującym jedną z historycznych bitew
Gry

Total War: Attila ze zwiastunem prezentującym jedną z historycznych bitew

z dnia
Mateusz Tomczak | Redaktor serwisu benchmark.pl
12 komentarzy Dyskutuj z nami

W grze ma być ich aż 9 i wedle obietnic każda zostanie przez graczy zapamiętana.

Total War: Attila gra

Coraz bliżej do premiery kolejnej odsłony serii Total War. Wygląda na to, że na ostatniej prostej przed debiutem Total War: Attila będziemy mieli okazję dowiedzieć się jeszcze sporo ciekawych informacji związanych z tym tytułem.

Tym razem opublikowany został całkiem obszerny materiał wideo przedstawiający jedną z historycznych bitew. W grze ma być ich aż 9 i wedle obietnic każda zostanie przez graczy zapamiętana.

Przedstawiciele studia Creative Assembly już nie raz zapewniali bowiem, że element ten przyszedł względem poprzednich odsłon serii spore zmiany. Bitwy mają być teraz toczone w szybszym tempie, a dodatkowo przeciwnicy stanowić mają większe wyzwanie, głównie dzięki podejmowaniu trafniejszych decyzji strategicznych.

Przedsmak tego otrzymujemy na najnowszym zwiastunie, który prezentuje starcie pomiędzy Cesarstwem Zachodniorzymskim i Wizygotami a Hunami. Jest to również dobra okazja do tego, aby zapoznać się z interfejsem, przy którym spędzimy zapewne długie godziny.


Przypomnijmy na koniec, iż premiera gry odbędzie się 17 lutego. Na zabawę szykować mogą się właściciele PC.

Źródło: youtube, playm

Komentarze

12
Zaloguj się, żeby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Seria Total War ma coś w sobie... :) Oby obyło się bez bugów i wpadek jak z poprzednikami :P
 • avatar
  Hm, ostatni Total War w jakiego grałem to Medieval 2 i mega mi się tytuł podobał. Szkoda tylko że wiele bitew dało się jednym schematem wygrać.

  Później jeszcze "zmacałem" Wersję Napoleońską ale totalnie mi nie podeszła, była jakaś taka toporna. Ciekawe czy najnowsze dzieło będzie aż tyle lepsze od starego Medievala by ponownie powrócić do zabawy na polach bitwy.

  Mnie zawsze brakowało opcji w pewnym momencie wejść w ciało jednego z rycerzy i walczyć lub oglądać szarżę kawalerii na mnie gdy stoję w pierwszym szeregu ;)
 • avatar
  2015 rok i nadal na ekranie max. 20 jednostek do dyspozycji w panelu sterowania, przypomina mi się Medieval II i "bitwa" pod Grunwaldem (Tannenbergiem) gdzie developerzy postawili naprzeciw siebie kilka jednostek z czego większość to była piechota...

  seria ma jedną i zasadniczą wadę - maksymalnie skopane SI, do tego chaotyczne, nierealistyczne bitwy, pomijam już fakt, gdzie przesunięcie oddziału do prowincji obok zajmuje kilka lat...
 • avatar
  Benchmark, moglibyście zrobić własne video, a nie prezentować rudą "dziewczynę" z brodą.
  -2
 • avatar
  MEGA
 • avatar
  znowu będą ją patch-ować przez rok ? bo wydajność w rome 2 na początku była żenująca w porównaniu do shoguna 2 który wyglądał ładniej i chodził płynniutko