Gry komputerowe

Masz Total War: Warhammer? Oto Bretonia, którą wkrótce otrzymasz za darmo

przeczytasz w 1 min.

W najbliższy wtorek każdy posiadacz gry Total War: Warhammer otrzyma za darmo frakcję Bretonii. Nowe filmiki pokazują, że jest na co czekać.

28 lutego w sklepach pojawi się reedycja jednej z najlepszych strategii ubiegłego roku. Wraz z rynkowym debiutem Total War: Warhammer w edycji Old World wszystkim posiadaczom obecnej wersji gry zupełnie za darmo udostępniona zostanie nowa grywalna frakcja – Bretonia.

Bretończykami zagramy zarówno w trybie dla jednego gracza, jak i podczas zabawy wieloosobowej. Frakcja ta to także trójka nowych Legendarnych Lordów – to Louen Leoncoeur, Alberic z Bordeleaux oraz Fay Enchantress.

Total War: Warhammer Bretonia dama

Frakcja Bretonii będzie opierała się na dwóch filarach – rycerskości (którą cechują się paladyni) oraz magii (będącej domeną dam). Kluczową częścią armii będzie zaś kawaleria – naziemna i latająca. Poniżej filmowe wprowadzenie:

Rozgrywka Bretonią ma się nieco różnić od tej, do jakiej przyzwyczaiły nas inne frakcje, a to na jaką strategię postawimy, będzie miało realny wpływ na całą armię. Warto zwrócić również uwagę na „wskaźnik rycerskości” – jego wysoki poziom to gwarancja spokoju w Królestwie.

Więcej o unikalnych cechach tych wojowników i lordów usłyszycie i w akcji ich zobaczycie na poniższym filmiku:

Źródło: PC Gamer

Komentarze

0
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

    Nie dodano jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!