Gry komputerowe

Total War: Warhammer - Wojownicy Chaosu w akcji

Wojciech Kulik | Redaktor serwisu benchmark.pl
4 komentarze Dyskutuj z nami

Zobaczcie, co ominie was, jeśli nie zdecydujecie się na zakup strategii Total War: Warhammer wystarczająco wcześnie.

Ekipa Creative Assembly postanowiła zaprezentować, co ominie wszystkich graczy, którzy na zakup Total War: Warhammer zdecydują się później niż 7 dni po rynkowej premierze – kampanię frakcji Wojowników Chaosu.

Wojownicy Chaosu są nazywani przez twórców najbardziej wymagającą frakcją ze wszystkich dostępnych w grze. – „Mają szaloną potrzebę dominacji i eksterminacji wszystkich napotkanych wrogów w imię swoich bogów”. 

Nowy materiał opublikowany przez Creative Assembly przedstawia fragment kampanii tej frakcji. Możecie na nim zobaczyć również charakterystyczne cechy Wojowników Chaosu – ich technologię, jednostki i drzewka rozwoju.

Wojownicy Chaosu jako grywalna frakcja w trybie niestandardowym dostępna będzie dla wszystkich graczy. Poświęcona im kampania zarezerwowana będzie jednak dla nabywców przedpremierowych i z pierwszego tygodnia. Czy warto zdecydować się na wcześniejszy zakup? Sami zobaczcie:

Premiera gry Total War: Warhammer na PC odbędzie się 24 maja.

Źródło: Cenega, Creative Assembly

Komentarze

4
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  AntySyjon
  No i takie praktyki powodują, że coraz bardziej nienawidzę wszelkich deweloperów
 • avatar
  Konto usunięte
  typowy warhammer. graficznie na poziomie 2004 roku. oczywiscie grafika ton ie wszystko, ale panowie juz nie wypada az tak olewac ten temat!
 • avatar
  keffir
  jestem wielkim fanem obydwu franszyz, ale poczekam.

  Po pierwsze dlatego, że od czasu ETW tylko Shogun II był grywalny w chwili premiery, wszystkie pozostałe wymagały gigabajtów patchy (niektóre nadal wymagają, ale Creative Assembly uznaje, że skoro już klient zapłacił, to trzeba wypuścić kolejne płatne dlc a nie naprawiać coś co już sprzedali).
  W TW: Rome II jaka taka rozgrywka była możliwa po 7 miesiącach od premiery!!!!
  Po drugie, poczekam aż cena spadnie. Wytrzymam. Dołożenie frakcji Chaosu (jednej z absolutnie podstawowych frakcji Warhammera) jako DLC dostępnego w chwili premiery to szczyt cynicznego sk....synstwa - kup szybko nasz produkt, zanim przeczytasz, że nie jest grywalny. Tak należy to interpretować w świetle ostatnich produkcji CA.
  Poczekam nawet rok, aż na steamie da się kupić całość (z dodatkami) w cenie ok. 150 pln.