• benchmark.pl
 • Gry
 • TrackMania Turbo z datą premiery - ostra jazda rozpocznie się w marcu
Gry

TrackMania Turbo z datą premiery - ostra jazda rozpocznie się w marcu

przeczytasz w 1 min.

TrackMania Turbo spodobać powinna się wszystkim miłosnikom wyścigów w najbardziej szalonym wydaniu.

TrackMania Turbo

Lubicie wyścigi, ale takie w najbardziej szalonym wydaniu? Jeśli tak to słyszeliście zapewne o serii TrackMania i kolejnej jej odsłonie, która wedle pierwszych planów pojawić miała się w końcówce poprzedniego roku. Ostatecznie tak się nie stało i jak dotychczas nie znaliśmy nowej, konkretnej daty premiery, ale właśnie się to zmieniło.

TrackMania Turbo zadebiutuje 24 marca. Tego dnia po grę sięgnąć będą mogli właściciele wszystkich jej platform docelowych, którymi są w tym przypadku komputery oraz konsole Xbox OnePlayStation 4.

Gra oferować ma zabawę w pojedynkę oraz w sieci. Łącznie do dyspozycji graczy oddane będzie ponad 200 torów wyścigowych o 5 różnych poziomach trudności. Umieszczone będą one w 4 różnorodnych sceneriach - Lagoon rollercoaster, Canyon Grand Drift, Valley Down & Dirty oraz International Stadium.

Wszystkie z nich przybliża najnowszy zwiastun gry. Warto też pamiętać, że dostępna będzie opcja pozwalająca na budowanie własnych tras.


Źródło: dsogaming, youtube - Ubisoft Polska

Komentarze

5
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  kokosnh
  0
  Pamiętam jeszcze pierwszą TrackManie, i usilne szukanie skrótów, gdziekolwiek się da.
  Jedna z fajniejszych cech tej gry, był otwarty świat i nieliniowe wyścigi ( musisz przejechać przez checkpoint, a jak tam dotrzesz to już nieważne :D )
  • avatar
   raffal81
   0
   Świetnie to wygląda ;]
   • avatar
    DreamerDream
    0
    Fajnie, że w końcu wychodzi porządna wersja na konsole, ale co im strzeliło do łba wydać ją tez na PC? w TM2 nie gra jakaś duża liczba graczy a ci chcą ją jeszcze bardziej uszczuplić wydając Turbo na PC. Spowoduje to tylko, że w TM2 jak i Turbo będzie jeszcze większe pustki na serwerach. Już nawet nie wspominając, że Turbo to zwykły port z ograniczeniami w porównaniu do TM2. Bardzo mnie to smuci tym bardziej, że Turbo to lekko zmieniona wersja i tyle.

    Jakby chociaż były multi-platformowe serwery to by było uzasadnienie, ale nie....